Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

liqui moly - czyszczenie kolektora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

stosował ktoś taki środek? Jakieś opinie, spostrzeżenia?

Pozdrawiam

Opublikowano

Ale jaki srodek liqui moly ma ogromna ilość preparatów.

Opublikowano

Ja bym sie nie odważył tego zastosować.

Opublikowano
  • Autor

Czemu? Jakie mogą być negatywne skutki?

Opublikowano

A jak myslisz gdzie ten cały syf wyleci ???

Opublikowano

Lepiej kolektor wymontować i po za silnikiem go w środku wyczyścić.

Opublikowano
  • Autor

Do tłoka, turbiny... to wiem. Pytam tylko czy ktoś zastosował i coś mu się stało?

Zdemontować też wiem, że najlepiej.

Opublikowano

Ciekawe środki ma ta firma i zastanawiam czy nie współpracować z nimi.

www.dieselparts.pl/bgpolska-Produkty.html

Opublikowano

Czyszczenie kolektora w specjalistycznych warsztatach naprawy silników kosztuje około 80 zł, ile kosztuje ten środek?

Opublikowano
  • Autor

koszt specyfiku ok 80 zł :)

Mówisz, że czyszczenie w warsztacie 80zł, ale zdejmują kolektor, czy też na odpalonym silniku wstrzykują płyn do kolektora?

Na prawdę nikt nie używał tego środka? No nic, jak kiedyś będę miał okazję przetestować to na pewno zdam relacje.

Opublikowano

Testuj oby były tylko pozytywne efekty.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :wink:

Opublikowano

mam na myśli demontaż kolektora we własnym zakresie. A czy ta chemia podoła na prawie 1cm smoły jaka osadza się na ściankach kolektora. mam nadzieje ze tak , co do samej firmy to nie mam wątpliwości. W zakładach naprawy kolektory też poddawane są działaniu chemii ,ale po tym wyglądają jak nowe.

Opublikowano

Dimerem umyjesz i bedzie super wyglądało, w profesjonalnych zakładach takie rzeczy jak np turbo myja w myjkach ulta dzwiekowych

Opublikowano
  • Autor

A czy ta chemia podoła na prawie 1cm smoły jaka osadza się na ściankach kolektora.

Myślę, że nie podoła jeśli osad jest na prawdę gruby. Bardziej myślałem o nim jako o środku prewencyjnym. Szkoda, że nie wypowie się jakiś użytkownik...

Opublikowano

Jeszcze za czasów 2.5 TDi używałem tego środka, kolektora nie miałem jakoś wielce zasyfionego, bardziej coś w stylu nalotu z takiej mokrej smoły, i lekko potrafiła przywiesić się zmienna geometria turbiny,po prostu działała już z nieco większym oporem. Po zastosowaniu tegoż środka kolektor stał się czysty, może nie ideał, ale praktycznie zerowy nalot, tak samo jak i geometria zaczęła działać lekko i płynnie. Żadnych negatywnych efektów nie dostrzegłem ;).

Nie polecam tego robić tylko nad trawą wogrodzie bo w miejscu wylotu wydechów wypaliło trawę :P.

Edytowane przez Ra4al

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.