Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

powiem, że jak dla mnie kosioor, jest troche docinania i wiercenia żeby to było naprawde solidnie zrobione ale wartoo :decayed: jak znajde troche czasu to porobie :D:whistling:


mam pytanie co do żarówek halogenowych, które polecacie żeby mieć białą barwe i żeby dobrze oświetlały ( bo te żółte teraz średnio pasują do całej reszty :facepalm:

z pozostałości mam juz na sprzedaż:

- kierownica sport 3ramienna (poducha + taśma 8E0 953 541 E + kierownica)

- zestaw głośnomówiący do nokia

- dekor biały carbon na deske rozdzielczą oraz przy włączniku świateł ( ta dłuższa ma delikatne zarysowanie )

- dekor s-line szczotkowane aluminium tylko ten długi przy desce rozdzielczej

do wszystkich rzeczy mam już zdj.

cena do dogadania ;p


no i wirus wgrany :evil: 7% ale w wolnossącym to już widac roznice w przyśpieszaniu od samego dolu do samej góry :decayed: aż wysiadać sie nie chce :dancing:


coś tam widać tą dokładke, ale sesje trzeba w końcu jakąs porządną machnąć :wink:

image_12.jpg

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Dobry ryj! :D:kox:

Opublikowano
  • Autor

z tym grillem od eSki to w sumie moze cos sie pomysli, musze sobie zrobic wizualke jak to bedzie wyglądać :P


zakładał ktoś ksenon do halogenów ?

Opublikowano

Ja bym się nie zastanawiał ;D tu masz foto jak wygląda w zwykłym zderzaku :)

HFES4Or.jpg

Opublikowano
  • Autor

no i mnie namowiles bo zeby rezac zderzak to do mnie nie przemawialo

Opublikowano

Dokładnie lepiej kratkę rezać :D

Opublikowano
  • Autor

wnętrze na chwile przed zmianą bo w między czasie dobry pomysł wpadł :decayed:

image.jpg

Opublikowano

środek kocur;d

Opublikowano
  • Autor

kocur to teraz zaczyna sie robic :naughty:

Opublikowano

czekam na efekty ;D

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Ładna furka, ile dałeś za wirusa bo też się zastanawiam czy się w to bawić

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/323388-b6-bdv/

Opublikowano

pytanko mam czy radio wraz ze zmieniarka sa aktualne na sprzedaż???


pytanko mam czy radio wraz ze zmieniarka sa aktualne na sprzedaż???

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
lukasz1201

witam radyjko juz poszlo

piti82

a co do wirusa to powiem szczerze jakos mocno w wolnossaku sie nie wykrzesa zaledwie delikatnie poprawisz przyspieszenie ale malo zauważalne ;/

Opublikowano

a kto to się odezwał !! :D jak tam autko coś się działo?:)

Opublikowano
  • Autor

hehe siema :D

wiesz co teraz się bedzie działo :decayed: bo zmieniam fotele dokładam bluetootha i odblokowuje pewne funkcje w ledziku i zastanawiam się nad lustrami od eSki składanymi :banan: :banan:

Opublikowano

a teraz masz ori s4 nie składane?

Opublikowano
  • Autor

niestety ori ale a4 grzane nie składane ;/ założone tylko nakładki chrom

Opublikowano

aaa myslałem,że s4 to może bym sie skusił :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

i wpadły nowe siedziska potem wrzuce fotki bo musze delikatnie rzecz biorąc posprzątać :grin: jednak padlo na sline w brązie :jerk:


jakby ktoś chciał pare rzeczy mam na sprzedaż a dokładniej :

-fotele speed materiał w bardzo dobrej kondycji

-dekory rybia łuska deski rozdzielczej

-dekor szczotkowane alu s-line nad schowkiem

- i jeszcze pare innych rzeczy w dobrej cenie ;)

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano

Super wyglada, na początku myslalem ze to eska ;D

Mógłbyś dokładnie porobić fotki jak masz zainstalowana Lotke? Bo jestem przed montażem swojej a chciałbym płaskie przejście z linii dachu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.