Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...


rosiaksdz

Rekomendowane odpowiedzi

to widze wyciąłeś ten jeden pasek.. dużo rezania, czy po wycięciu wchodzi normalnie ?

Jest trochę roboty ,ale da się ogarnąć przy piwie.

No i po bokach czarnym klejem trzeba wypełnić ten łuk ,ale na codzień jest to niewidoczne .

Ja wiem gdzie patrzeć , ale to Ja wiem . :)

Jakby co to mam do sprzedania tą dolną ramkę za 80zł ( chodzą po 150zł na aledrogo).

Edytowane przez sector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacna furka widuje czesto na parkingu pod Sedalem :)

Może kiedyś sie zjedziemy na jakiegoś mini spota pisz na PW

Pozdro

Edytowane przez spin444
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze no i w najlepszym kolorze EBONY SCHWARZ PEARL :decayed: :decayed:

Powodzenia w modzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi_81 dokladnie kolorek :naughty: i widze u Ciebie to samo :decayed:

spin444 miejsce pracy :decayed: jak cos zapraszam do salonu :wink:

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tatuażu mrtattoo


miałem za bardzo juz nie ingerować w wygląd zewnętrzny ale zaczeło mnie zastanawiać czy pomalować ramke grilla w czarny połysk :eusathink:

Clipboard.jpg

Clipboard1.jpg


Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit Look jest git ;) czarny grill s4 robi robotę nawet na aucie w ciemnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade jutro kupić ten lakier plasti dip, mam nadzieje ze bedzie fajny efekt po pomalowaniu.. widziałem że mają w czarnym połysku, hmmm.. :eusathink: malował juz ktoś kiedyś tym ?

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jade jutro kupić ten lakier plasti dip, mam nadzieje ze bedzie fajny efekt po pomalowaniu.. widziałem że mają w czarnym połysku, hmmm.. :eusathink: malował juz ktoś kiedyś tym ?

Hmm... Czarny połysk może być ciekawie,oryginalny czarny grill jest matowy ale połysk też może być miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak ten cały połysk wyjdzie bo mi sie zdaje że i tak troche bardziej matowy niż połyskujący :whistling:


plasti dip kupiony :decayed:

efekt :decayed: :

11084394_822216397828048_1268071658.jpg


teraz zostało czekać na paczke z niemiec ;/ i rezania ciąg dalszy :)

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delikatną folią chromowaną, a jutro Ci powiem dokładnie jaka przepuszczalność światła :) bo na zdj. zupełnie inaczej wygląda niż w rzeczywistości, w realu jest większa widoczność wnętrza, żeby policja co rusz nie zatrzymywala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać koniecznie, bo planuję to samo zrobić :) Ciemne szyby takie już oklepane, a to fajnie wygląda na ciemnym aucie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie 7 szybek tym mam ;) na klapie z tyłu i z przodu :decayed: bo do tych policja tak sie nie czepia jak do czarnych, bo we wczesniejszym samochodzie miałem czarną to co chwile kontrola, a tutaj ciszaaa :wink: (stuk stuk w niemalowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładka od cupry, chrom szufladki i dekory w ładniejszym stanie juz są na swoim miejscu, jutro mam nadzieje jeszcze wgranie odpowiedniego virusa i przynajmniej troche moc wzrośnie, jeszcze przydałoby się dobre hamulce :whistling: a przesyłka z niemiec jak nie przyszła tak dalej ciszaa.. z tego co sie dowiedziałem ma byś w połowie maja... :facepalm:

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...