Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDV] Czarny Avant by rosiaksdz - RNS-e led, kiera R8/TT, bixy, RS4 inside, START Engine RS4 itd...


rosiaksdz

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe ostatnio prawie kupilem te fotele kubelki od rs4 ale ubiegl mnie ktos o godzine :/ bo byla baaardzo dobra cena

To jest jakas porazka najlepiej nie miec dostepu do neta [emoji23][emoji23][emoji23]

Czesc rzeczy juz czeka na montaz [emoji16]

38e142b64b2a4e6090490391e295d9ee.jpg

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Gdzie to takie ladne korki wlewow sprzedaja?

Ogolnie to udane zakupy widze! [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: Muszę coś Ci powiedzieć te korki stanowią granicę między rozsądkiem, a chorobą ...... właśnie ją przekroczyłeś :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha cos w tym jest ;p ale ze nie mam planow w sprzedazy to dopieszczam na maksa xd

A co do korkow to tak od ori od r8

Tylko jest z jednym maly problem :/

Ten od oleju w 2,4 v6 zakrecac sie zakreca tak jak stary ale gora jest wyzsza i smuklejsza w tym od r8 i tak se mi sie to podoba

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów mi takich rzeczy :) , jaki może być problem z takim koraszkiem :decayed: ? właśnie odkryłem że na allegro są zamienniki tych kapselków :naughty:


............. ale diesel z takim korkiem ...... hm :eusathink: toć to prowokacja :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem ale ja w zamienniki sie nie bawie bo nie wiem jak z ich jakoscia;p jedynie co mam w zamienniku to nakladki na pedaly (jeszcze chwile bo beda ori rs4) oraz listwy s4

Edytowane przez rosiaksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:guma: he he mam takie listewy u siebie, zamienniki to jakieś nieporozumienie niestety jeżeli chodzi o jakość i dopasowanie tak że tylko ori niestety :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ordżinal bratku ordżinal :naughty: u mnie nie ma laminatów...... he he już nie, znaczy od niedawna :decayed:


a bym zapomniał jak dorwiesz te listwy w ori kolorze 7DL to nie lakieruj ich w kolor auta , ja polakierowałem i trochę straciły na uroku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe zazdraszczam :decayed: :decayed:


widzieliscie korki od porsche, kurcze teraz po kupnie zaczalem sobie ogladać inne które będą pasować i też fajnie wygladaja

13760520365_ce4bcd940d_c.jpg


Michał ale widze, że też masz dobrego bzika i na prawde zaje zrobioną a4 i przyznaj, że jak wsiadasz i widzisz tą kiere i reszte modów to banan jokera sam Ci się na twarzy pojawia :decayed: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokoj a najgorsze jest to ze jak juz myslisz ze juz wszystko zrobiles co chciales to zawsze znajdzie sie cos jak przegladasz te internety ze az potem znowu korci ... [emoji23][emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę swój człowiek :grin: wiesz jak te mechanizmy działają :kox: .... Ja jestem pewien, że nigdy nie nie będzie takiej sytuacji że wszystko będzie w 100% zrobione zawsze coś będzie można dołożyć, przerobić, dokupić i o wypłaty nie ma, żona wkurzona tylko ja z bananem na gębie w garażu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha :grin: :grin: ja sie zarzekam ze juz finisz i gdy tylko przekraczam pewien próg to słysze coś Ty znowu wymyślił (mój elektromechnik) i moja mina --> :kox:


Wkoncuu [emoji16]
Podziekowania dla Gwerty i RicS3 [emoji16]

603f4b7cb59d4c852e0c6fccd4fbe25b.jpg
Soczewki intemo, ledy a6 i przeslony a'la rs6


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier....,jeszcze cos mozna zrobić z tymi lampami czy maja one jez wszystko co możliwe (najlepsze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...