Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemniane lampy przedlift całe czy 3/4


Janis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat, otóż przyciemniłem wczoraj lampy folią z kolegą - wyszło całkiem fajnie, podoba mi się. Wiadomo jak wyglądają lampy przed liftowe i no nie ukrywając, nie są ładne - najbardziej denerwujące jest Dla mnie światło cofania - kwadrat w środku lampy wyglądają troszkę jak klocki lego, ale wracając do tematu. Aktualnie lampy są przyciemnione całe, nie wiem czy może nie wyciąć kierunkowskazu żeby przywrócić go do poprzedniego wyglądu ( tylko kierunek górny )
Co o Tym sądzicie? Aktualnie wygląda to tak:

http://i58.tinypic.com/2qjynvp.jpg
http://iv.pl/images/72837869723968487955.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozmyślałem, ale było już za późno. Po za tym znajomy miał nieprzyjemną sytuację z Policją ponieważ światło cofania świeciło na czerwono i d.r poleciał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda ok. Na pewno nie będzie lepszy pomarańczowy. Jak już chcesz cos kombinować to załóż inne lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty to zrobiłeś, za chiny nie mogłem wyprofilować tej foli. Ogólnie, fajnie to wygląda ale przy kolizji możesz mieć problem, bo to nie jest dozwolone, ktoś może powiedzieć że nie widział kierunkowskazu np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, lecz kierunki widać świecą, dla upartego mam kierunki w błotnikach jak i w przodzie - tymbardziej hamulec również mam pod spoilerem dla upartego.
Folia nie jest taka ciemna jak na zdj. :)
Ogólnie podgrzewaj folie tutorialów pooglądaj na YouTube, prosta sprawa lecz lepiej znaleźć kogoś do pomocy, ja znalazłem pijanego kolege :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah tak sie składa że podgrzewaliśmy folie i też byliśmy po piwku bo to na grilu było :) Nie udało nam się i spasowałem. Teraz audi na sprzedaż :)

Edytowane przez hafken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak Cię folia zdenerwowała? :decayed:

hehe, nie to nie to :D Po prostu czas na zmianę, szkoda mi trochę bo mam ją ponad 4 lata .. :( No ale cóż ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie też przyciemniane, tak już kupiłem auto :) fajna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...