Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Sedan Awaryjne otwieranie klapy bagażnika


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Mój "szwagier" ma problem - ani z pilota ani też kluczykiem nie może otworzyć klapy bagażnika. Czy jest jakiś sposób na otwarcie jej od wewnątrz (tak jak to jest z linką od awaryjnego otwierania klapki wlewu paliwa) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powiem mu żeby zaglądnął czy jest ta linka a jak nie to:

Wąski.

A jak nie to tapicerkę należny ściągnąć.

A da się ją ściągnąć "bezkolizyjnie" ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro powiem mu żeby zaglądnął czy jest ta linka a jak nie to:

Wąski.

A jak nie to tapicerkę należny ściągnąć.

A da się ją ściągnąć "bezkolizyjnie" ? :decayed:

Tak jak się postara :) [br]Dopisany: 05 Październik 2008, 23:03_________________________________________________sprawdzę rano o 8 jak w garażu będę :) Tak poczekaj z tel.[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 23:04_________________________________________________Jest pod trójkątem :)[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 10:45_________________________________________________tylko ja mam avanta ,ale myślę że w sedanie tez jest :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem klapę z każdej strony i nie widzę opcji na otworzenie bez zrywania tapicerki.

Jedyne co można sprawdzić to lampki podświetlania tablicy rej. ale tam pewnie nie ma przejścia.

Tapicerka jest na blaszanych klamrach (koło uchwytu zamykania jest chyba śrubka) więc podważać i ściagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ogromny problem. pilot zostal zamoczony i nie dziala, a zapasowy jest w aucie!!! Nie moge otworzyc auta, zamek w drzwiach kierowcy jest zniszczony przez zlodzieja .nie ma zamka w klapie tylnej. Czy w avancie a4 2003 r jest zamek do klapy tylnej, wiem ze w sedanie jest zamek schowany?? a moze jest jakas szansa zeby pilota "uratowac"?? wymienilam baterie i nie dziala? co da sie zrobic? bo perspektywa wybijania szyby zeby dojsc do zapasowego kluczyka mi sie nie usmiecha. bardzo prosze o szybka odpowiedz klubowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normanlnie plaga zatrzasków. Natomiast u mnie nie działa klapa silnika. I też jestem w kropie. Ktoś zna racjonalny i sprawdzony sposób na jej otwarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapę z przodu mozna otworzyć ale do tego potrzebny jest kanał juz to przerabiałrm. Musisz zdjąć podłogę silnika następnie latarkę długi cieni pręt i celowac na zapadkę z lewej strony zamka.

Co do braku pilota to mozna sprawdzić stary sposób na zwarcie w instalacji ale to nie zawsze musi zadziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki sardo za rzetelną informację na temat otwarcia klapy. Wczoraj uczyniłem wiosnę w kanale i klapa klikkkk.... w górę. Przyczyna była banalna!!! Wyczepienie linki przy samym zamku. Poprawiłem fabrykę w tym względzie wprosty sposób. Zabezpieczyłem ją dodatkowo opaską samozaciskową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ta linka to w sedanie jest ona koloru czerwonego i znajduje sie po prawej stronie (stojac przodem do bagaznika; jak bedziecie wchodzic od kabiny :kox: to po lewej) pod materiałową zaślepką, ktora oslania nakretke od lampy.

Sam nie wiem do czego ta linka sluzy. Moze to to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...