Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rysy z wycieraczki na szybie przedniej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam na przedniej szybie dość duże rysy prawdopodobnie z wycieraczki. Czy ktoś polerowal przednia szybę lub może polecić mo kogoś w okolicach Katowice/Chorzów ?

Opublikowano

hmm ja z ciekawości pytałem w zeszłym roku to w Wawie chcieli 360zl na polerkę, problem w tym ze jak źle spolerują to szyba do wywalenia bo będą zniekształcała wiec mało osób chce się tego podjąć, wymieniłem szybę na nowa z ubezpieczeni za 125zl nie jest to oryginał tylko zamiennik nordglass ale nie ma odprysków śladów po wycieraczce czy zmęczenia materiału

Opublikowano

podepnę się do zapytania. Też mam spore rysy przez środek szyby. Można powiedzieć że jest to jedna szeroka na 1,5 cm rysa ale nie ma pojęcia jak do tego podejść.

Polerka chyba odpada. Może samo wygładzenie pomoże-spróbuję wrzucić foto na czasie to może ktoś coś poradzi.

Opublikowano
  • Autor

podepnę się do zapytania. Też mam spore rysy przez środek szyby. Można powiedzieć że jest to jedna szeroka na 1,5 cm rysa ale nie ma pojęcia jak do tego podejść.

Polerka chyba odpada. Może samo wygładzenie pomoże-spróbuję wrzucić foto na czasie to może ktoś coś poradzi.

Ja mam z boku i tak nawet to nie przeszkadza ale fajnie jakby szlo to usunac.

Opublikowano

Panowie niewielkie ryski możecie spróbować polerować tlenkiem ceru, ja robiłem to ręcznie bo polerką się nie odważyłem ale usunąłem z szyby to co chciałem. Jednak trzeba się namachać niestety :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Panowie niewielkie ryski możecie spróbować polerować tlenkiem ceru, ja robiłem to ręcznie bo polerką się nie odważyłem ale usunąłem z szyby to co chciałem. Jednak trzeba się namachać niestety :facepalm:

Jakiego uzyles tlenku ceru? Tego w proszku http://allegro.pl/czyszczenie-i-polerowanie-szyb-tlenek-ceru-20g-i5044895556.html

czy pasty gotowej http://allegro.pl/czyszczenie-i-polerowanie-szyb-tlenek-ceru-20g-i5044895556.html

Opublikowano

Używałem tego w proszku do rozrobienie z wodą, dokładnie takiego jak na tej aukcji http://allegro.pl/hartpolish-fg-50-polerowanie-szkla-szyb-z-filcem-i5041726412.html

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano
  • Autor

Chyba warto zaryzykować.

Opublikowano

Efekt jest na pewno, ale ręcznie to robić idzie się zaj....ć :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.