Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Usuwanie rys na szybie


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat postanowiłem go tutaj umieścić. Mam problem taki dokładnie ,że mam rysy na szybie od kierowcy i gdzieś mi się obiło o uszy ,że są sposoby na usuwanie takich rys lub firmy ,które zajmują sie tym... jestem z okolic Krakowa pomóżcie koledzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń do jakiejś firmy w Krakowie, która przyciemnia szyby i ogólnie ma zakład, który specjalizuje się w auto szybach. zapytaj czy mają możliwość spolerowania rys i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez boczną też czasem patrzysz, racja :cool1: ? Poza tym dziwnie wygląda taka szyba po spolerowaniu, widać na niej załamania świata jeżeli zebrali przy polerce dużo materiału w jednym miejscu. Czy szkodzi taka polerka szybom, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś też się zastanawiałem nad polerką i ogólnie nie powinno się robić polerki. Dlaczego to nie pamiętam ale były jakieś tam minusy takiej operacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka operacje mozna smialo robic :) uzywa sie do tego specjalnej politury do szkla i odpowiedniego filcu oraz wiertarki o regulowanych obrotach :)

Robilem to kiedys z kolega w Borze :decayed: a nazywa sie to HARTPOLISH FG 50 na pewno na ALLEGRO sie znajdzie opis itd. :wink4:

Wiadomo ze pewnych rzeczy nie przeskoczy typu wżerów punktowych od kamyczków , bo są za głębokie . Ryski delikatne od wycieraczek schodza bez problemu a jezeli chodzi o efekty optyczne czyli załamywanie sie światła prawie nie występują . Oczywiscie trzeba cala powierzchnie równomierne polerowac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś używałem tego środka-HARTPOLISH FG 50 , trzeba byo się napracować ale efekt powalał z nóg :kox:

Niestety,na Allegro już tego nie ma,koleś który to sprzedawał ma teraz zablkowane konto :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołowej szyby nie polecam polerować ani w żaden sposób ingerować. CO do bocznych można używając bardzo drobnych past polerskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poleruje się CAŁĄ szybę dla równomiernego efektu, czy tylko miejsca drapnięte ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poleruje się CAŁĄ szybę dla równomiernego efektu, czy tylko miejsca drapnięte ?? :mysli:

Odpowiedź znajdziesz w swoim pytaniu.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked:

no na moje super

jak to nie fotki ściemka, to efekt rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję sie tylko żeby czegos nie spieprzyli.Rysy nie są bardzo wyraźne a szyby nie chciałbym zmieniać za nic w świecie.Przy ewentualnej odsprzedaży autka ma to jakieś znaczenie.Wolę mieć nadal wszystkie oryginalne.Zapytam w tym salonie plusa jak to widzą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to nie fotki ściemka, to efekt rewelacja

fotki autorstwa kogos z forum o kosmetyce aut, jak zrobił u siebie...wiec zdjecia pewniaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...