Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 S-LINE Biały IBIS od adameksc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dzięki za micro spota :wink:

fura przetestowana chodzi oook :wink:

co do banga myslałem że mi nerke przesunie :naughty:

no ale próba testów jeszcze trwa zobaczymy co to potrafi :naughty:

mody w dobrym kierunku :good:

oby tak dalej :)

pozd.skot

:hi: ja tez dziękuję za spocik!

miałem okazję sprawdzić kilka układów, które są inne niż w moim aucie (układ kierowniczy, zawias etc).

Opublikowano

Dużo włożonej pracy i super efekty ;) Gratuluję udanej zabawy :P

Opublikowano
  • Autor

Dużo włożonej pracy i super efekty ;) Gratuluję udanej zabawy :P

a ile jeszcze pracy przede mną :facepalm:

e907e968.jpg

kolejna zabawa do wykonania :wink:

Opublikowano

Ciekawy jestem efektu końcowego.
Na 100% bedzie lepiej niż teraz.
:kawa: i do malowania.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano
  • Autor

SETUP LETNI JUŻ JEST ;)

8bc5d1fe.jpg

93b26053.jpg

7742b5fb.jpg

Opublikowano

Juz po malowaniu ?

Opublikowano
  • Autor

nie, dopiero się zabieram za robotę, 3eba było zaopatrzyć się w kilka rzeczy i .... dociąć klocki pod auto :grin:

nie ustawie całego auta na klockach bo dygam że będzie bęc o glebę, więc dzisiaj 1 strona, jutro 2

Opublikowano

Nie ma co ryzykowac.

Opublikowano
  • Autor

stan przed :facepalm:

4ad98b8f.jpg

c2fa9954.jpg

Edytowane przez adameksc

Opublikowano

Dużo włożonej pracy i super efekty ;) Gratuluję udanej zabawy :P

a ile jeszcze pracy przede mną :facepalm:

e907e968.jpg

kolejna zabawa do wykonania :wink:

Dobra jakość tego produktu i dobre efekty, u mnie już 2 sezony :thumbup1:

Opublikowano

stan przed :facepalm:

4ad98b8f.jpg

c2fa9954.jpg

Osłony będziesz pryskał ?

Opublikowano
  • Autor

osłony oczywiście też :wink:

grunt to dobrze wszystko oczyścić przed malowaniem, pośpiech niewskazany

szkoda tylko że po wczorajszym spocie trochę nie jestem dzisiaj w formie, chyba przeziębienie mnie bierze :(

Edytowane przez adameksc

Opublikowano

osłony oczywiście też :wink:

grunt to dobrze wszystko oczyścić przed malowaniem, pośpiech niewskazanya

szkoda tylko że po wczorajszym spocie trochę nie jestem dzisiaj w formie, chyba przeziębienie mnie bierze :(

ja bym na twoim miejscu nie malował osłon w kolor czerwony coś mi się wydaje że będzie to kiepsko wyglądało :(

zaciski tak

osłony nie

Edytowane przez skotmen

Opublikowano
  • Autor

fotorelacja C.D.

po oczyszczeniu, przed malowaniem

czyszczenie zajęło ok 1,5h, szczotka druciana, szlifierka z szczotką czyszczącą, papier ścierny

zdjęcia to mało oddają ale całość błyszczała :)

44da6e57.jpg

c7c2fc6b.jpg

efekty oceńcie sami :)

19ced9a2.jpg

442de4d0.jpg

wiem, wiem co będziecie pisać zaraz, że klocki też pomalowałem, ale nie chciało mi się ich oklejać taśmą


osłony oczywiście też :wink:

grunt to dobrze wszystko oczyścić przed malowaniem, pośpiech niewskazanya

szkoda tylko że po wczorajszym spocie trochę nie jestem dzisiaj w formie, chyba przeziębienie mnie bierze :(

ja bym na twoim miejscu nie malował osłon w kolor czerwony coś mi się wydaje że będzie to kiepsko wyglądało :(

zaciski tak

osłony nie

Dawid jak mogłeś pomyśleć, że mogę na czerwono coś malować? :grin:

Edytowane przez adameksc

Opublikowano

weź jeszcze malnij te tarcze :grin: efekt spoko faktycznie :) jeśli będzie się to trzymać tyle co kolega pisał to :naughty:

Opublikowano
  • Autor

weź jeszcze malnij te tarcze :grin: efekt spoko faktycznie :) jeśli będzie się to trzymać tyle co kolega pisał to :naughty:

z efektu jestem bardzo zadowolony, zdjęcia nie oddają rzeczywistego efektu, z resztą sam zobaczysz i ocenisz.

wybrałem kolor CARBON - ma tak niesamowitą ilość brokatów metalicznych, że ciężko foto temu zrobić sprzętami jakimi dysponuję

Opublikowano

Jeszcze jakies dystanse by sie przydaly do tych kol

Opublikowano

fotorelacja C.D.

po oczyszczeniu, przed malowaniem

czyszczenie zajęło ok 1,5h, szczotka druciana, szlifierka z szczotką czyszczącą, papier ścierny

zdjęcia to mało oddają ale całość błyszczała :)

44da6e57.jpg

c7c2fc6b.jpg

efekty oceńcie sami :)

19ced9a2.jpg

442de4d0.jpg

wiem, wiem co będziecie pisać zaraz, że klocki też pomalowałem, ale nie chciało mi się ich oklejać taśmą

osłony oczywiście też :wink:

grunt to dobrze wszystko oczyścić przed malowaniem, pośpiech niewskazanya

szkoda tylko że po wczorajszym spocie trochę nie jestem dzisiaj w formie, chyba przeziębienie mnie bierze :(

ja bym na twoim miejscu nie malował osłon w kolor czerwony coś mi się wydaje że będzie to kiepsko wyglądało :(

zaciski tak

osłony nie

Dawid jak mogłeś pomyśleć, że mogę na czerwono coś malować? :grin:

uffffff

myślałem że czerwone tak jak na filmie i opakowaniu , nie mam nic do czerwonego ale jak napisałeś że jeszcze osłony w kolor to sobie pomyślałem :facepalm:

Opublikowano

Dobre miałeś samochody służbowe - pracowałeś w Audi ? :decayed:

A4 dobrze wygląda (poza czarnymi szybami).

Nie rozumiem dlaczego ciemne szyby mają wyglądać źle?

Kombi bez ciemnych szyb wygląda jak szklarnia, nic tylko pomidory sadzić i czekać na plony ;D

Opublikowano
  • Autor

Dobre miałeś samochody służbowe - pracowałeś w Audi ? :decayed:

A4 dobrze wygląda (poza czarnymi szybami).

Nie rozumiem dlaczego ciemne szyby mają wyglądać źle?

Kombi bez ciemnych szyb wygląda jak szklarnia, nic tylko pomidory sadzić i czekać na plony ;D

dokładnie :) szczególnie auto w białym kolorze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.