Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części od 2,5 TDI do 1,9 TDI


krystianoo92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie proszę podpowiedzcie mi jakie części od a6 c5 2,5 podejdą do 1,9 TDI 1Z. Czy turbina albo wtryski cokolwiek da się dopasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie proszę podpowiedzcie mi jakie części od a6 c5 2,5 podejdą do 1,9 TDI 1Z. Czy turbina albo wtryski cokolwiek da się dopasować?

Witam,turbo od 2.5 tdi do 1Z pasuje lecz jest kilka przeróbek i nie wiem czy to sie oplaca za bardzo poniewaz sama turbina za duzo nie pomoze bez reszty przeróbek,wtryski nie pasuja od 2.5 tdi,a dlaczego chcesz pakowac te czesci do 1z?zwiekszenie mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kolego nie koniecznie zwiększenie mocy bo zbyt duży przebieg do takich rzeczy he. Mam okazje coś sobie wziąć za pół darmo praktycznie bo znajomy rozbił i rozbiera i wyprzedaje wszystko tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe masz w 2.5 ale bez zmiany zwrotnic ich nie przeszczepisz. Do obecnych Twoich zwrotnic nie ma nic lepszego niż półosie, które posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od jakiego by pasowały aby weszły . Bo potrzebuje większe bo moje sie ukręcają :) za duża moc

Kup firmówke a nie ukrecisz :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od jakiego by pasowały aby weszły . Bo potrzebuje większe bo moje sie ukręcają :) za duża moc

Kup firmówke a nie ukrecisz :naughty: :naughty: :naughty:

Są oryginalne Audi :) Lecz 170 koni robi swoje :) A może po prostu z t4 wezme przeguby i piasty na większe zmienię bo ktoś mi tak powiedział kiedyś :) i ze to mi pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T4 ma 80 km raptem haha

T4 80 ?? może i od Transita :) . Może i ma 80 koni niech ci będzie ale porównaj wielkość przegubów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem T4 i przeguby skfu wymienialismy co rok. A w audi i pobutuje i wgl i ruville trzymają i trzymają. Duże nie znaczy że mocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz że starczy tak a któreś z wahaczy końcówek itp nie będą innych rozmiarów ???? A i czy przeguby same zmienić od 2,5 czy oryginalne 1.9 ajm ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...