Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mały czarny szatan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze i ja się pochwale swoją A4 ,która od 2009r jest znana na forum i wciąż daje mnóstwo radości z jazdy:

Zewnątrz :

-bixenon

-zderzak przedni S-line+dokładka z Cupry

-czarny grill RS4

-światła DRL 

-tylny zderzak S-line+szary dyfuzor

-tylna klapa S-line

-listwy progowe S-line

Wyposażenie wnętrza:

 
-pełny s-line: fotele, listwy na progach, gałka zmiany biegów,
 
-podsufitka obszyta czarną alkantarą,
 
-kierownica multifunkcyjna TTS - płaska u dołu,
 
-rns'e + bluetooth, odblokowane sds, wyjście na iphone'a w schowku,
 
-FIS kolorowy,
 
-kamera cofania,
 
-pakiet światło,
 
-nakładki na pedały rs4,
 
-uchwyt hamulca ręcznego rs4,
 
-4el. szyby+ roleta z tyłu
 
-listwy aluminium szczotkowane 1nk,
 
-audio concert - 8 głośników + ori tuba + 2 dodatkowe tweetery w przednich słupkach,
 
-mapy Europy na 2015
 
-tempomat
 
-grzane siedzenia
 
Silnik, napęd:
 
-silnik ASB 233ps w serii - obecnie 301,4km i 574,7 Nm (DYNOSOFT)
 
-6 biegowa manualna skrzynia biegów,
 
-quattro,
 
- bardzo duży intercooler,
-brak DPF i katalizatora
 
-zmodyfikowany wydech S4

-zaciski hamulcowe przód z Porsche Cayenne,tylne z S4

a tak brzmi :https://www.youtube.com/watch?v=CY-qQU3kOOg

http://www.directupload.net/file/d/4054/b88hq6ak_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4054/tieifk9j_jpg.htm

http://www.directupload.net/file/d/4054/qi4fw52k_jpg.htm

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
dziś 20,05,2015 przy przebiegu 197700km zostały zamontowane nowiuteńkie wtryski
 
059 130 277 BD
Bosch 0 445 115 078
 
 
 

CAM00627.jpg

Edytowane przez muszka76

Opublikowano

Fajne autko..:)) jaka roznica 230 a 300 koni?

Opublikowano

Ładny egzemplarz! :good: Moc, napęd... :kox: Bezawaryjności!

Opublikowano

Podobna do byłej sevesa. Jest kocur. : )

Opublikowano

Co to za lampy z tyłu ? Fajne masz kierunki :)

Opublikowano

Przecież to ori lampy, odblaski w lampach wyszły po fleszu jakby świeciły. ; )

Opublikowano
  • Autor

to jest była Sevesa,a lampy ori tylko odbiły flasha

Opublikowano

Coś planujesz jeszcze modzić w aucie ? Bezawaryjności .

Opublikowano

Aj piękna, ubiegłeś mnie z kupnem także dbaj, no i jak będziesz sprzedawał to daj znać Szymonowi wcześniej żeby mnie poinformował :wink:

Opublikowano

różnica między 200 a 300? Jest spora :)

Auto jak dla mnie jest po prostu kompletne, nic dodać, nic ująć...

Opublikowano
  • Autor

nie wiem czego mu jeszcze brakuje chyba pozostało mi juz tylko dbać o nie

Opublikowano

powiedz mi program, wydech, intercoler to Ty zmieniales czy tak juz w aucie bylo i jesli ty zmieniales to wydech calościowy czy tylko częsc np koncówki i szczegoly odnosnie tych trzech rzeczy mnie interesuja bo posiadam ta sama wersje silnikowa i tez zaczynam troche modzic i chce zeby to fajnie wyszlo wlasnie mocowo...

Opublikowano
  • Autor

ja takie kupiłem ,ale auto jest długo na forum i więcej dowiesz sie od popraednich włascicieli tzn SEVESA czy PATROXA.

wydech zrobiony od poczatku do końca

Opublikowano

ok dzieki za info

Opublikowano

A więc Ty przytuliłeś furmanke Sevesa

gratki zakupu :hi:

Opublikowano

piekna!!300kuca robi wrazenie na pewno,niut ladnie pewno masuje grzebiet przy starcie

Opublikowano
  • Autor

fakt masuje

Szczerze to się już przyzwyczaiłem i nawet mysłałem ze cos jest nie tak z autem

Nie dziwie sie Sevesowi ze przesiadł się na Rs4 bo mocy ciagle brakuje ,ale nie wiem co on (i ja też)kupi potem. RS6? GTR?

Opublikowano

Fajny Kocur ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.