Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 Avant AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez od sprezyn zaczynalem :decayed: ale apetyt rosnie :grin:

Opublikowano

Szkoda że teraz sprzedajesz bo na jesień zima chce sprzedać swoje RH i rozglądam się za takimi.

Co następne za koło planujesz ?

Opublikowano

te 200000kmto miała ale 10 lat temu haha

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

m3e30 nie 10 ale 12lat temu albo 13? już sam nie pamiętam..

koło zostaje to co na początku 16" z B7


żeby nie było że nic sie nie dzieje..

tarcze przód ZImmermann + klocki ferodo od Wandeja, regeneracja zacisku u Horneth'a i.. listwy dolne drzwi,

DSC00564.jpg

DSC00563.jpg

DSC00560.jpg

DSC00559.jpg

DSC00561.jpg

jeszcze przed zima pare zmian sie szykuje, stopniowo :)

aaa no i trochę ją umyłem :)


Żeby nie było że nic się nie dzieje..

Auto wróciło do serii, 1BA + ori amortyzatory Sachs.

BA1.jpg

BA2.jpg

BA3.jpg

i "pakiet zima"

image.jpg

image.jpg

miałem zmieniać na 1BE ale jednak zostanie seria.

Do sprzedania mam Sprężyny 1BE

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-1be-CID5-IDcRjIl.html

Po kolorach OJF (chyba :) )

Amortyzatory raczej do wymiany

Forum 210,-

Zainteresowanych zapraszam


Siemano

Jeśli ktoś byłby zainteresowany mam do sprzedania do B5 rozpórki dolna + górna z A6 C5(nieskrócona)

http://olx.pl/oferta/rozporka-kielichow-CID5-IDfYgTW.html

Forum 200,- + KW

Edytowane przez man85

Opublikowano

za szybko to ty tego nie sprzedaz w tej cenie kolego jak chodzi o rozporki

Opublikowano

Marcin wpadnij w wolnej chwili po książke na warsztat bo mam ją już gotową.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Długo nic nie pisałem a coś tam sie działo..

Początkiem roku oczywiście serwis klimy.

Wpadło nowe sprzęgło + dwumasa, poprzednie już ślizgało. Stare od nowości jeszcze siedziało.

Poduszka silnika ori, kpl poduszek skrzyni i olej do skrzyni. Czuć różnicę.

W końcu udało się dorwać tylne lampy z racji ze prawa była pęknięta.

Nadkola przód - ori używki, podobno lepsze od zamienników.

Jak to przed wyjazdem na wakacje coś musiało się stać.. :)

Początkiem Sierpnia wracałem z Bieszczad, wyprzedzanie i.... hola hola nie ma mocy a wyjazd nad morze za kilka dni.

Telefon do Hornetha i jak to zwykle bywa u Krzyśka - jak tylko ma miejsce :) - robota szybko i sprawnie i turbina wyczyszczona. Przy okazji uszczelka kolektora i wąż turbo.

Na tą chwile szczęśliwie nic się nie dzieje, leje paliwo i jeżdżę :)

Pogoda ładna to może ustrzelę jakieś fotki i dorzucę :)

Edytowane przez man85

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.