Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 All] Wybór odpowiedniego zawieszenia


EddieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam lekko obniżonego avanta - najprawdopodobniej seryjne zawieszenie 1 BE. Sęk w tym, że wizualnie tyłek wydaje się siedzieć optycznie niżej względem przodu auta. Czy ktoś mógłby mi zasugerować co można zrobić aby poprawić ten defekt. Czy wchodzi w grę wymiana całego zawieszenia? Bądź tylko przednich sprężyn na krótsze, żeby zrównoważyć obniżenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam lekko obniżonego avanta - najprawdopodobniej seryjne zawieszenie 1 BE. Sęk w tym, że wizualnie tyłek wydaje się siedzieć optycznie niżej względem przodu auta. Czy ktoś mógłby mi zasugerować co można zrobić aby poprawić ten defekt. Czy wchodzi w grę wymiana całego zawieszenia? Bądź tylko przednich sprężyn na krótsze, żeby zrównoważyć obniżenie?

Witaj,

Przeszukaj dostychczasowe wątki forum.

Podobno na sprężynach H&R równo siada,

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego za info. Wobec tego zasiadam do lektury :-) Pozdrawiam

Edytowane przez EddieQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dokleję się do tematu mam podobną sytuację w moim A4 b5 Avant Lift przód jest wysoki tył niższy , podejrzewam ze tył do wymiany amortyzatory i mam zamiar zakupić nowe sachs http://allegro.pl/amortyzatory-oslony-odboje-sachs-tyl-audi-a4-b5-i4983339036.htmli do tego sprężyny http://allegro.pl/sprezyna-sprezyny-audi-a4-avant-b5-tyl-lesjofors-i5067500442.html .Chodzi mi o to czy po wymianie będzie taki wyższy tył jak na przodzie , chcę mieć wyżej zawieszenie tak jak na przodzie .Proszę o odpowiedz albo nakierowanie na inny temat z odpowiedzią .Pozdrawiam :) i z góry dziękuje za odp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie zawieszenie masz aktualnie z przodu,na jakich czesciach bazujesz? Sachs jest w porzadku,jednak jeżeli określisz budżet to być może będziemy w stanie doradzić kilka innych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...