Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amorki audi a4 b6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

czy amortyzatory KYB344807 pasują do audi a4 b6 sedan 1.9tdi?

Opublikowano

Przede wszystkim napisz jakie masz zawieszenie, wtedy można coś więcej powiedzieć.

Opublikowano
  • Autor

o co dokładnie chodzi? nie jest to qatro

Opublikowano

Zawieszenie masz 1BA, 1BE, czy 1BV ???

Opublikowano
  • Autor

1BA standard

Opublikowano

Teoretycznie to to samo aczkolwiek do Ciebie idzie inny numer:

Aukcja z tymi do B7:

http://allegro.pl/amort-tyl-2-szt-audi-a4-b7-2004-08-kyb-odb-i5012237922.html

a takie powinny być u Ciebie:

http://allegro.pl/amort-tyl-2-szt-audi-a4-b6-kombi-01-04-kyb-odb-i5034630557.html

Opublikowano
  • Autor

ok, a które amortyzatory bardziej polecacie blistein czy kyb?

Mam jeszcze jedno pytanie, tył samochodu stoi niżej niż przód i niewygląda to za ładnie. Chciałbym to wyrównać. Co radzicie czy podłożyć gumy( jakie i gdzie) czy wymienić sprężyny( na jakie). Chciałbym to wszystko zrobić dobrze i jak najniższym kosztem.

Edytowane przez Patryk41

Opublikowano

Ja bym bardziej polecił Bilstein, na Kyb się przejechałem 2x i nie bardzo bym polecał, choć z początku mieli dobre jakościowo, polecam wymianę gum pod sprężynami, być może jeszcze dodatkowo Ci się podniesie. Amorki też to poprawią więc powinno być dobrze. Jeśli to nie pomoże to tylko zostaje kupno nowych sprężyn.

Opublikowano
  • Autor

Czekam na opinie innych użytkowników kyb vs blistein

Opublikowano

Kyb nie jest rewelacja ale lepsze od Sachs z forum.

Brałem na forum nowki i auto pływa jak statek.W dodatku jak ori wyjęte miałem to ich ręką wcisnąć nie mogłem a Sachsy ciagalem jak chciałem.Teraz żal że wymieniłem.Z tyłu wrzuciłem Kyb i napewno są sztywniejsze.

Tył też mam lekko niżej po wymianie sprężyn na Lesjofors.Ale sprężyny polecam bo dobre.Z czasem przód też na nich złożę ale już z Bilami.

Opublikowano

Panowie,podłączę się.

Kyb są sztywniejsze ?
Dobrze zrozumiałem ?

Opublikowano

Bil jest najtwardszy

Potem Kyb

I Sachs to pływa jak stara łayba [emoji12]

Opublikowano

Teoretycznie to to samo aczkolwiek do Ciebie idzie inny numer:

Aukcja z tymi do B7:

http://allegro.pl/amort-tyl-2-szt-audi-a4-b7-2004-08-kyb-odb-i5012237922.html

a takie powinny być u Ciebie:

http://allegro.pl/amort-tyl-2-szt-audi-a4-b6-kombi-01-04-kyb-odb-i5034630557.html

Dobrze podają na tej pierwszej aukcji, pasują do B6 z Q?

Czy poza twardością zawieszenia 1BV i skokiem amorków jest jeszcze jakaś różnica w stosunku do 1BE?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.