Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wizzair lot+hotel


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:) Zamierzam się gdzieś wybrać na tydzień - wpadła mi w oko oferta tygodnia na Malcie z fly4free. Macie może doświadczenie z wizz'em? Oferują lot z hotelem za przyzwoite pieniądze - może mi ktoś podrzuci ważne informacje, bo nie leciałem jeszcze z nimi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byś chciał wiedzieć konkretnie?

Leci się bardzo fajnie, flota bardzo nowoczesna ogólnie tu nie ma zastrzeżeń i nie ma się nawet czym martwić. Stewardessy w większości fajne d*py :decayed:

Odpraw się koniecznie sam przez internet - inaczej zabulisz na lotnisku 1xx zł. Jest to lowcost więc jak to lowcost - bazują na pobieraniu dodatkowych opłat za bagaże. Założę, że jeden bagaż rejestrowany (do luku bagażowego) będziesz miał skoro lecisz na tydzień, więc tu opłatę uiścisz przy rezerwacji internetowej.

Natomiast przy przechodzeniu przez Gate do samolotu, jeśli Twój bagaż podręczny będzie budził podejrzenie, że nie spełnia rozmiarówki, zapewne zostaniesz poproszony o włożenie bagażu do tzw. "sizera", jeśli będziesz miał ten "mały bagaż podręczny" to nie płacisz natomiast "duży bagaż podręczny" to dopłata ok 160 zł na miejscu więc tego sobie pilnuj. Na stronce wizzair -> informacje znajdziesz konkrety na temat bagażu i opłat.

Edytowane przez browaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hotele to nie wiem no pewno po prostu będziesz miał zabukowane miejsce w jakimś hotelu, który ma z nimi umowę partnerską lub coś takiego a transfer to jak transfer zamiast wołać taksę to będzie pan Zenek na miejscu wynajęty lub pracujący dla Wizzaira jako kierowca i Cie zabierze z punktu A do Z i na odwrót. Tam raczej nie będzie filozofii. Najważniejsze, żebyś się nie wyje*** z kosztami już na samym początku podróży tak jak powyżej pisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeeJay, lecę na Maltę z 7 osobową ekipą w kwietniu, co prawda ryanairem i bez organizacji z góry ale reszta parametrów się zgadza ;)

Co do hotelu wybralismy White Dolphin Complex bo miał najlepszy stosunek opinii do ceny za nocleg. Mamy 7 noclegów w dwusypialnianych, czteroosobowych apartamentach, 74mkw z aneksem kuchennym. 360zł/os/całość. Proponuję sprawdzić czy taniej nie wyniesie Cie lot i hotel osobno. Nasz lot w kosztach podobnie do noclegu. To cywilizowany kraj więc o rezerwację nie ma co się bać. Polecam trivago- agreguje najlepsze oferty

Opinie o hotelu, czy w pakiecie czy bez sprawdź sobie na holidaycheck.pl

Według mnie najbardziej rzetelny serwis tego typu, jak dotąd zawsze się sprawdzał

Co do transferu, na bank wynajmujemy auto z lotniska. Najmniejsze fury, czteroosobowe ale z klimą kosztują 60zł/doba. Żeby poczuć się jak w domu cabrio to wydatek już kilkuset zł ;) Auto możesz oddać w innej lokacji, ale najtaniej będzie zwrócić je na lotnisko. Potem już bez bagażu i znając infrastrukturę będzie łatwiej dotrzeć do hotelu. Podobno bardzo tanio wychodzi tygodniowy bilet na komunikację miejską którą przyjemnie zwiedza się całość

Edytowane przez mariuszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabukowałeś ten hotel ?


btw, pierwszy raz będziesz na Malcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwszy raz i hotel zabookowany. Teraz kurde jeszcze taniej jest, bo sprawdzalem :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...