Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2.8 ocena działania sondy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

proszę o ocenę w załączonym filmiku działania sondy, chodzi głównie o 31 grupę i drugie okienko, wydaje mi się, że nie działa poprawnie a nie chcę na marne wymieniać którejś dobrej sondy

objawia się szarpaniem podczas przyspieszania i głównie falowaniem obrotów na jałowym, i trochę spore spalanie przy nawet spokojnej jeździe, objawy na P B i L P G

pacjent 2.8 Q tip 2001r + sekwencja 2 miesięczna

motor ACK, poprzednio był ATQ

dodam jeszcze inne filmiki, oczywiście przepraszam że dodałem niefachowe wideo, ale miałem tylko taką możliwość. pod koniec tygodnia postaram się dodać jeszcze normalne logi o ile mi się uda je zrobić

Dzięki za pomoc z góry

Opublikowano

Z tego co widać na filmach to sondy pracują poprawnie, nie widać żeby któras była uszkodzona, do tego łatwiej by było zamiast filmów wcisnąć Log na dole i nagrać prace sond i potem wrzucic logi na vaglog.pl. I tak najlepiej zrób, zrób loga na jałowym z kanałow 002+033, i dynamicznie podczas jazdy na trójce od niskich obr do choc 6 tyś obr. z tych samych kanałów, jeden na pb drugi na lpg.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki Łukasz,

właśnie czekam na kabel, jak tylko przyjdzie to zrobie takie logi

dodam tylko, ze wczoraj czyściłem odmy, przepustnicę, podciśnienia.

łapał lewe powietrze bo ten plastik zakładany na przepustnicę był krzywo założony i podwinęła się uszczelka, teraz chodzi trochę lepiej jakby, ale nie robiłem adaptacji przepustnicy a był akumulator odpięty

ale i tak zrobię te logi bo check się zapalił


http://vaglog.pl/log_205519.html

mam pytanie odnośnie tego loga wyżej z PB

widać w 31 grupie w drugim okienku że sonda stoi

pytanie jest takie, czy to jest sonda na katem na banku 1 ?

czy sonda za katem byłaby w stanie wpłynąć na falowanie obrotów na jałowym ?

postaram się zrobić porządne logi, ale cały czas mam z tym problem, mam tylko to co wrzuciłem na tą chwilę

dzięki za pomoc

Opublikowano

Obstawiam MAF

Wypnij kabel i sprawdź czy dalej tnie

Edytowane przez emay

Opublikowano
  • Autor

Obstawiam MAF

Wypnij kabel i sprawdź czy dalej tnie

Kolego a powinien po tym bardziej/mniej przerywać jak przepływkę odepnę bo o nią chodzi ?

mam w planach jeszcze ponowne uszczelnianie pomiędzy kolektorem dolotowym a głowicami przed zakupem sondy jakiejkolwiek bo z tego co widzę czasami ludzie je wymieniają na ori i nic to nie daje, nawet jak na VAGu widać że "stoją"

Opublikowano

Powinien wartości z ecu ściągnąć i nie powinno wtedy przerywać. Chodzi o przepływomierz.

Opublikowano
  • Autor

no dobra, to dzięki

po pracy go odepnę i zobaczę co i jak

chociaż na wolnych przepływomierz pokazuje 3-4 co nie jest chyba złą wartością, jeśli chodzi o w jeździe to nie miałem jak sprawdzić jeszcze


po odpięciu i przejechaniu około 20km tragedia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.