Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek płynu do spryskiwaczy w środku


a4mwo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mokry dywan z tyłu za fotelem za kierowcą. Dywan mokry i pachnie płynem do spryskiwaczy. Słyszałem, że to częsty problem w avancie. Prawdopodobnie wypiął się jakiś przewód lub jest nieszczelny. Sprysk na tylną szybę działa, ale dopiero po długim trzymaniu manetki, musi wpierw napompować. Macie pomysł co to może być, lub jakieś info, zdjęcia, jak się dobrać do przewodu, który idzie wnętrzem na tylną szybę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pęknięty wężyk w klapie. U mnie spadł z łącznika i zalałem cały tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest, aby z klapy zalało dywan za kierowcą? Myślałem też, że coś może być w prowadzeniu wężyka do tylnej szyby. Może jakaś osoba spotkała się z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź i tą opcję pod uwagę. Mógł też pęknąć w innym miejscu. Tylko mam pytanie. Którędy on biegnie? Nie czasem pod spodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ale mogę się mylić, ale idzie on chyba pod plastikową wewnętrzną osłoną progu. Zapewne czeka mnie rozbieranie wnętrza i szukanie wycieku. Dywan kierowcy suchy, tylko za kierowcą jest mokry i czuć wyraźnie zapach płynu do spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Przerabiałem temat tylko, że u mnie nie działał spryskiwacz na tył. Ja miałem rozpięty wężyk pod lewą nogą kierowcy tam gdzie jest podstopnica. Wężyk na tył idzie przez lewą stronę auta z całą wiązką i później chyba w okolicach tylnej kanapy przechodzi na prawą stronę auta. Na początek ściągnij siedzisko tylnej kanapy. powinieneś zobaczyć wiązkę która idzie na tył, będziesz też musiał ściągnąć plastiki progowe żeby dostać się pod wykładzinę.

Edytowane przez sinq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie spryskiwacz tylnej szyby działa, tylko dopiero 'pryska' płynem po około 20 sekundach od przytrzymania manetki. Gdzieś ucieka, i właśnie dlatego mam tył mokry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...