Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka żarówki


Bananas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie czy ten komunikat świadczy o uszkodzonej żarówce czy odnosi się do chłodzenia i jeszcze pytanko czy wskaźnik średniego zużycia paliwa można w jakiś sposób skasować , bo wszystko inne kasuję przyciskiem u dołu przełącznika od wycieraczek zostaje tylko średnie zużycie oraz ilość kilometrów pozostała do przejechania bo dobrze myślę że kółeczko z kreseczką to chwilowe spalanie??? Pozdrawiam.



Sorki wkleiłem fotkę ale coś nie poszła ,chodziło mi komunikat na wyświetlaczu przekreśloną żarówka pod spodem kreska wskaźnik chłodzenia z dopiskiem coolant.

Edytowane przez Bananas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kółeczko z kreseczką średnie spalanie to moge skasować natomiast chwilowego nie skasuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowego nie da się skasować bo niby jak. Chwilowe spalanie to spalanie aktualne które zmienia sie cały czas w zależności jak mu dusisz na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba u mnie jest coś nie halo czy to normalne żeby przy normalnym ruszaniu chwilowe spalanie wskazywało 40l/100 a średnie moim zdaniem powinno być w miare stałe a u mnie się zmienia wstępnie 20 potem spada do 8 znowu rośnie do 13 i tak w koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie spalanie pokazuje w przybliżeniu ile pali twoje auto na przejechanym dystansie. Jeśli zerujesz co chwilę wskazania to nie dziw się że średnie spalanie wychodzi wysokie. Nie kasuj nic przez kilka dni, pojeździj i zobacz czy coś się zmieniło. Pamiętaj że wskazania na fisie nie muszą pokrywać się z rzeczywistością. Najlepiej spalanie sprawdzić przy tankowaniu.

chodziło mi komunikat na wyświetlaczu przekreśloną żarówka pod spodem kreska wskaźnik chłodzenia z dopiskiem coolant

Przekreślona żarówka oznacza że któraś z żarówek się spaliła, przejrzyj czy działają wszystkie. Co do drugiej kontrolki to sprawdź poziom płynu w zbiorniczku. Jeśli jest ok to podepnij pod kompa, sprawdź zapisane błędy. Może któryś z czujników padł

Edytowane przez Chaberiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...