Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak podświetlenia środkowej konsoli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Problem polega na tym ze nie świeci:

podświetlenie schowka

podświetlenie panelu klimatronika

podświetlenie przycisków: halogeny itd

podświetlenie zapalniczki, radia

podświetlenie kratek nawiewu, daszków przeciwsłonecznych

ogólnie nie działa podświetlenie całej konsoli środkowej

Bezpieczniki 100% sprawne

działa podświetlenie zegarów, ściemnia i rozjaśnianie również

Pomoże ktoś

Musze to szybko naprawić , ponieważ jezdze dość wcześnie i póżno wracam a wkurza mnie te szukanie po ciemaku.

Z góry dzieki

Opublikowano

Niewątpliwie masz brak zasilania oświetlenia konsoli. Posprawdzaj jeszcze raz bezpieczniki i zobacz czy mają czyste nie zaśniedziałe styki. Zobacz też na wiązki przewodów ( może gryzoń?)

Opublikowano
  • Autor

Podświetla tylko awaryjne . i na pół gwizdka klimatronik.

Kupie kontrolke to sprawdze bezpieczniki bez ich wyciagania .

A tak po za tym to o jakiej wiązce mówisz???


Pomoże ktoś.???


Sprawdzałem dziś bezpieczniki konrtolka i są takie bezpieczniki w ktorych nie ma prądu. jest to normalne???

Opublikowano

Mi to wyglada na wode lub wilgoc. Sprawdz prosze modul pod fotelem i puszke na zewnetrznym podszybiu( pod maska) bateria ci sie nie rozladowuje?? I czy grzebales cos przed awaria?

Edytowane przez bebiok

Opublikowano
  • Autor

Takiego już kupiłem nic nie grzebałem. wszystko jest sprawne oprócz tego oswietlenia.

A ciekawi mnie jedno , dlaczego po sprawdzeniu kontrolka bezpieczników w nie których nie ma prądu????

Opublikowano

Moze sa puste a moze miec to zwiazek z tym samym problemem. Dlugo masz to auto?

bart[emoji769]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie sa puste. W niektórych po przekreceniu kluczyka prąd sie pojawia a jest takich pare co nie ma w nich.

dopiero co odkryłem ze koleś po wyciagał wtyczki z lampek np, oswietlenie przeciwsłoneczne .

Nie wiem co jest grane ale musze ten problem ogarnać.

A auto mam od 8 dni


Nikt nie jest w stanie mi pomóc??
skąd jest brany prąd do oswietlenia konsoli????


Witam panowie rozebrałem prawie całe auto , posprawdzałem wszystko co sie dało i dalej jak nie było podświetlenia konsoli tak nie ma. wilgoci w aucie nie ma.

Miał ktoś taki problem??

Opublikowano

kolega ma ten sam problem i nie może sobie z tym poradzic

Opublikowano

Ja bym sprawdzil najpierw przelacznik od swiatel bo wszystko co opisujesz oprocz slonecznikow jest podswietlane po wlaczeniu swiatem. Najlepiej podmienic go od takiej w ktorej dziala. Sprawdzaliscie to?

Opublikowano

przełacznik swiateł ok bo podswietlenie licznika startuje

Opublikowano

no to ciezka sprawa. Trzeba szukac po kablach

Opublikowano
  • Autor

u ciebie też klimatornik swieci tylko na połowe mocy???
cieżki temat bo juz pomysłów nie ma


Nie wiadomo ktore to kable odpowiadaja za oswietlenie tej konsoli to by sprawdził a tak to lipa.

Opublikowano

tak climatronik swieci bardzo delikatnie, wszystko jak u ciebie

Opublikowano

ja bym na poczatku lecial po koblach od podswietlenia kratek i zobaczyc gdzie one ida. Regulacja tego wszystkiego jest za pomoca potecjometru. Moze to jego wina?

Opublikowano
  • Autor

tak to mamy ten sam problem. :facepalm:

rozebrał bym jeszcze raz poł auta ale czas nie pozwala a kolejne wolne bede miał 27 marca.

a gdzie ten potencjometr siedzi???

Opublikowano

w liczniku ale to na 100% nie przez niego te problemy bo licznik swieci i da sie regulowac swiatło

Opublikowano
  • Autor

a ten twój kumpel tez ma radio symphony bo to moze przez niego ???

Opublikowano

kolega ma nie ori radio

ma jakies SONY

Opublikowano
  • Autor

to i nie radia wina. c**j go wie co jest w tym padle


Prawdopodobnie lampka kabiny jest winna za brak oswietlenia konsoli srodkowej. a mianowicie zmieniałem dziś żarówki i zaciekawiło mnie dlaczego te dwie czerwone diody nie świeca. kablem chwyciłem za mase a kontrolka sprawdzałem czy dochodzi prąd i jak trąciłem kontrolka jednej wsuwki to cała konsola środkowa sie zapaliła. czyli coś w tym musi być

Nie miałem dziś czasu bo już sie ściemniało ale w sobote po wymanie wahaczy jak czas pozwoli przekopie cała instalacje lampki.


ALAN niech twój kumpel też sprawdzi tą lampke być może to jakaś wada

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.