Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozmiar głośników


Szczery2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie na które (Jak liczę) jesteście w stanie odpowiedzieć w 1 zdaniu.
Jaki jest rozmiar głośników które mogę kupić i wsadzić do tyłu ? Poszukuje głośników z dobrym basem.

Jeżeli ktoś mógłby byłbym wdzięczny za zaznaczenie tutaj głośników które wejdą :
http://www.mediamarkt.pl/naglosnienie_glosniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylną półkę wejdzie Ci 160/165mm tylko potrzebujesz dystansów bo oryginalne głośniki mają specjalne mocowania, innych nie przykręcisz. Dystanse na allegro po jakieś 10zł sztuka.

A jeśli pytasz o tylne drzwi to chyba wchodzą takie same głośniki ale nie jestem pewien bo u siebie tam nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tylną półkę wejdzie Ci 160/165mm tylko potrzebujesz dystansów bo oryginalne głośniki mają specjalne mocowania, innych nie przykręcisz. Dystanse na allegro po jakieś 10zł sztuka.

A jeśli pytasz o tylne drzwi to chyba wchodzą takie same głośniki ale nie jestem pewien bo u siebie tam nie mam.

w drzwi wchodzą 160mmm a w pólke to tak jak napisałeś mozliwe że 165mm ale też bym stawiał prędzej na 160mm. oczywiscie jak chcesz jakieś konkretniejsze to dokup sobie dystanse tak jak "Fenrir" napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...