Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Buzer - głośnik przypominający o światłach B7


andre1992

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jak w temacie, nie działa głośnik przypominający o włączonych światłach, co można z tym tematem zrobić ? Gdzie ten głośnik jest zlokalizowany i czy wymiana jest pracochłonna ? Słyszałem o głośniczku w licznikach, ale dodam, że wszystkie sygnały tzn o niskim poziomie paliwa czy innych alertach słychać, brakuje tylko tego od włączonych świateł.

Dziękuję za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za profesjonalną odpowiedź, w takim razie wezmę się za to prawdopodobnie, jeszcze tylko nie wiem skąd głośniczek zaadaptuję ale podzwonię i poszukam, aby wystarczył na lata :)

A skąd bierze, się fakt, że inne komunikaty dźwiękowe są, a tego akurat nie ma ?

Edytowane przez andre1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak otworzysz drzwi to lampa podsufitowa Ci się zapala?

Bo jeżeli nie to wina może leżeć w mikrostyku w zamku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ,w takim razie muszę dokładnie zweryfikować , sprawdzę czy lampka po otwarciu drzwi się otwiera, i spróbuję odpiąć kostkę z tylnej lampy, wtedy powinien ten buzer się odezwać o uszkodzonej żarówce, skoro od błędów,informacji pojawiających się na zegarach i od nie wyłączonych świateł jest ten sam głośniczek, dobrze myślę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro piszesz że reszta wpływa na dźwięk głośniczka, więc to pewnie też zadziała, sprawdź tą lampkę czy się zapala czy nie ofc przy otwartych drzwiach, jak nie to mikrostyk :)

bo ja w swojej a4b5 mam właśnie ten problem, nie kiedy działa a nie kiedy nie, raz się lampka zapali a raz nie, a za tym idzie raz alarm rozblokuje a raz nie, i raz sygnalizuje przy zapalonym świetle a raz nie.

jeszcze ewentulanie, otwórz drzwi pasażera i zobacz co się dzieje, bo może też być przeróbka z anglika, i buzer będzie działał na drzwiach pasażera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A światło po otwarciu drzwi masz. Daj odp.jeśli nie to problem w nikrostyku zamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odpiąłem kostkę od lampy w klapie i nic nie pika, jest tylko sygnał na wyświetlaczu ale sygnału BRAK

Zakupiłem głośniczki

średnica 18mm - 16om 25W

średnica 22mm - 8om 25W

który będzie lepszy ? (sprawdzałem lampka po otwarciu działa, na konsoli również pokazują się otwarte drzwi)

Edytowane przez andre1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej będzie jak wsadzisz taki sam :)

btw. a drzwi pasażera otwierałeś? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaszkodzi sprawdzić obydwa. Będziesz miał porównanie jaki mają dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...