Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy, pomocy! :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ludziska, mam pytanie, mam nadzieję że pomożecie :( Tydzień temu jadąc autostradą zauważyłem, że auto nie może osiągnąć większej prędkości, jak 130km/h jednak, jadąć na pełnym gazie, były momenty, że auto dostawało doładowanie, i przyspieszało do 160km/h i zwalniało do 130 :/ Kupiłem kaabel vag, ogarnąłem program, zrobiłem skan na lapku, wyskoczył mi taki błąd :

8eb3f3f236064.jpg

zrobiłem logi silnika, turbiny i przepływki, nie wiem czy dobrze, bo robiłem to pierwszy raz, zauważylem, że auto nie może osiągnąć 4 tyś obrotów :(

http://przeklej.org/file/Nbo95A/LOG-01-001-003-011.csv

Prosze o pomoc, czytałem kod błędu, tylko w sumie raz piszą o zaworku n75, raz o przepływce, nie wiem za co się zabrać, i czy mogę sam to ogarnac, czy dać mechaniorom którzy znając życie będą chcieli wymiane turbiny a nawet nie popatrzą, a turbina moim zdaniem zasysa dość konkretnie :)

Licze na pomoc :)

Opublikowano

po logu 011 widać, że turbo przeładowuje czyli winnym może być N75, sprawdzałeś szczelność wężyków ?

tak poza tematem
żeby logi w excelu były bardziej czytelne zrób tak

otwierasz plik csv z logiem za pomoca exela
zaznaczasz cala pierwsza kolumne bez pierwszej liniki (data)
zakladka dane w exelu
tekst jako kolumny
wybieramy rozdzielany
ograniczniki - wybieramy przecinek
format danych w kolumnie - ogolny
zakoncz
Opublikowano
  • Autor

Dzięki mistrzu, ogarnę to do jutra i dam znać jak tylko sprawdzę wężyki :/

Opublikowano

sprawdź też czy sztanga turbiny pracuje poprawnie
tutaj znalazłem 2 filmiki jak to wykonać vagiem




Opublikowano

Sprawdź wąż przy klapie gaszącej,nawet go zdejmij i zobacz od wewnętrznej strony może być pęknięty

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc, kolega wyżej miał racje, zacięła się kierownica turbiny :) Wyciągnąłem turbinę, wyczyściłem i śmiga :) Dzięki za pomoc :)

Opublikowano

u mnie na biegu jałowym sztanga idzie do góry ale już nie opada co to może być? Zawór n75? ostatnio wyczyściłem kierownice w turbo bo była zapieczona i sztanga lekko chodzi ale już nie opadnie nie wiem co może być przyczyną

Opublikowano

A wiec geometrie slabo wyczysciles i tnie dalej

Opublikowano

no wątpię trochę bo sprawdzałem po złożeniu i chodziła jak nowa

Opublikowano

no wątpię trochę bo sprawdzałem po złożeniu i chodziła jak nowa

zaznaczałeś położenie pierścienia, może odwrotnie go założyłeś ?

jednym z objawów będzie zamulony silnik

tutaj znalazłem szczegółowo opisany poradnik czyszczenia VNT

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=14&t=373199

Edytowane przez maniekaudia4

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

złożyłem tak samo właśnie. Po złożeniu i odpaleniu sztanga podnosi się ale już nie opadnie oczywiście wszystko na biegu jałowym... Ale zauważyłem że jak doda się gazu sztanga podnosi się jeszcze troszkę wyżej i lekko opadnie a powinna całkiem raczej opaść


dzisiaj zauważyłem że prócz złym sterowaniem gruszką turbiny nie steruje w ogóle egr-em. sprawdziłem to w ten sposób że wyjąłem go całkiem zaślepiłem otwory specjalnymi zaślepkami z allegro wpiąłem wężyk do egr zapaliłem auto i nic. Podczas chodzenia na wolnych obrotach egr nie reaguje w ogóle nawet podczas dodawanie gazu a otworzy się dopiero jak zgaszę silnik i pozostaje w tej pozycji... Co to może być??? Padnięte zawory n75 i n18 czy pompa vacum do wymiany?


pomoże ktoś doświadczony z moim problemem???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.