Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem powyżej 100 km/h


lukasz17.18

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

mam problem, jak jade powyżej 100km/h jak bym jechał cały czas po drodze nie równej, a gdy zgasze auto jest wszystko ok.

na jałowym biegu auto pracuje jak bym jechał po klejonej drodze. co może być powodem takiego zachowania?

myslałem że to tarcze, ale odpadają bo nie ma tego jak silnik nie pracuje.

w silniku zrobiłem wałek, popychacze, rozrzad, dwumas, przegłuby wewnetrzne i zawnetrzne (założone rok temu ale nie orginały)

prosze o pomoc

i dodam jeszcze, ze mam chyba magiel do wymiany bo gdy auto stoi cała noc i rano zapale to nie dosc ze buja sie na boki przez 30 sekund, to mam jeszcze tak, ze nie moge skrecic w prawo do puki nie puknie. pozniej jest wszystko ok i wszystko chodzi prawidłowo.

Edytowane przez lukasz17.18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam problem, jak jade powyżej 100km/h jak bym jechał cały czas po drodze nie równej, a gdy zgasze auto jest wszystko ok.

na jałowym biegu auto pracuje jak bym jechał po klejonej drodze. co może być powodem takiego zachowania?

myslałem że to tarcze, ale odpadają bo nie ma tego jak silnik nie pracuje.

w silniku zrobiłem wałek, popychacze, rozrzad, dwumas, przegłuby wewnetrzne i zawnetrzne (założone rok temu ale nie orginały)

prosze o pomoc

i dodam jeszcze, ze mam chyba magiel do wymiany bo gdy auto stoi cała noc i rano zapale to nie dosc ze buja sie na boki przez 30 sekund, to mam jeszcze tak, ze nie moge skrecic w prawo do puki nie puknie. pozniej jest wszystko ok i wszystko chodzi prawidłowo.

sorry, ale tego nie dalo sie czytac.

choc nie meszkam juz od ponad 23 lat w polsce, postaralem sie dac pare przecinkow i kropek.

byles juz gdzies wyczytac bledy z komputera auta?

Edytowane przez januszm41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok postaram sie poprawić w pisaniu.Co do błędów to byłem u paru mechaników i w domu też mam kabel, tylko problem z tym że niby wszystko jest ok. Dodam że mam szczypiący dym z wydechu a silnik niby zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego posta nie zrozumiełem kompletnie nic :) Napisz jeszcze raz i po Polsku jaki masz problem. To ze spaliny gryzą w oczy to norma w starym TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...