Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zajdę pogadać.

Opublikowano
  • Autor

Zajdę pogadać.

Optymista :P Jestem w organizacji Manii, więc cały weekend będę dużo latał. Ogólnie jak znajdzie się chwila to śmiało, jak ktoś będzie chciał to chętnie porozmawiam :wink: Ale z góry wszystkich przepraszam za dotkliwy brak czasu w ten weekend...

Opublikowano

Miałem okazje przez 3 dni ogladać twoja Audike Na BEST OF

Chociaż Ciebie nie udało mi sie poznać, chyba nie chodziłes z identyfikatorem

Opublikowano

Również oglądałem na TBO, bardzo ciekawy samochód, hebel potężny :hi:

Co tam z silnikiem sie dzieje, troche mu sie zadymiło, nie powiem :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

chyba nie chodziłes z identyfikatorem

Identyfikator z reguły wieszam sobie przy pasie, ale tym razem faktycznie wpadł do schowka i w ogóle go nie ruszałem. Kręciłem się tu i ówdzie, z akcentem na miejsca gdzie był cień/klima :P

troche mu sie zadymiło, nie powiem

Tak, wiem że coś tam sypnął. Nie wiem w sumie czemu. Pracuje równo i normalnie jedzie. Czasami pogubi trochę zapłon ale i na to mamy już patent, z którym mam nadzieję na dniach ruszyć. Teraz pokarałem go trochę na Manii i jakoś tak nie sypał

Up 22.08

Kolejne mody w silniku. Auto jeździło fajnie ale ciągle był problem z gubieniem zapłonu. Przyszła więc pora na wymianę cewek. Za namową Cieplaka sięgnąłem po cewki z FSI, bez modułów zapłonowych. Po wymianie wziąłem go na testy i taki szatan się zrobił że po kilkuset metrach zrzuciło wąż :grin: Ale wszystko ogarnięte, na nowo skręcone, auto dmucha srogo i jedzie baardzo przyjemnie. Przy okazji mała zajawka kolejnej nocnej sesji, tym razem w wykonaniu Conek Foto

ae47b31b9776d6e8med.jpg

Edit 03.11

Auto na dniach idzie na sprzedaż. Bez foteli. Dla zainteresowanych mogę zostawić koła i hamulce

Edytowane przez Trewor87

Opublikowano

Gruby projekt, konkret fura :D

Opublikowano

szkoda go nie powiem,bos troche siana tam wlozyl,co go zastapi??

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

co go zastapi??

Bez szału, kolejne Audi w kombi ;) Ale tu jest temat tego B6 więc nie ma co dywagować. Doprowadzę auto do stanu "na sprzedaż" to wystawię oficjalnie ogłoszenie.

29.01

B6 wciąż stoi na sprzedaż. W ramach miłego zakończenia kariery u mnie, pojawiło się w ostatnim numerze volXzone. Świetne foty w wykonaniu Blinda z volXplayers! :shock3:

--> http://volxzone.com/?p=3502&lang=pl_PL

Następca też już jest od jakiegoś czasu :wink:

68aa71c1b8ecca37med.jpg

334638e7dc98fa3cmed.jpg

Edytowane przez Trewor87

Opublikowano

Nieźle! Powiedz mi jaką masz szerokość garażu?

Opublikowano
  • Autor

Powiedz mi jaką masz szerokość garażu?

Nie mam pojęcia :kox: garaż wujka. Byłem tam aby poprzemieniać fotele. Ja sobie garażuję obok

Opublikowano

Piękny avant [emoji6]

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

duzo bym oddal za taki garaz ;) Co zastapiło 2.7 bi?

Opublikowano
  • Autor

Co zastapiło 2.7 bi?

3.0 TDI w Q

Opublikowano

jak wrażenia po przesiadce ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Niemal to samo co w 2,7 na K03. Ale samo auto przyjemniejsze - lepszy gwint, przyjaźniejsze sprzęgło. Tylko ta skrzynia z tragicznie krótką jedynką... :facepalm:

Opublikowano

wiadomo dalej to dizel :decayed: chociaż myśle że moment to wynagradza

Opublikowano

Napewno zostanie niezle podciagniety wiec bedzie godnym zastepca 2.7;)
Wrzucaj foty nowej maszyny ;)

Opublikowano

Zgadzam sie z Tobą odnosnie 1wszego biegu chore :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.