Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] co to za kontrolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wygląda jak kontrolka przebitych opon. Sprawdz to w pierwszej kolejnosci.

Opublikowano

Może masz czujniki ciśnienia w oponach i jest lekki "kapeć" w któryms kole ?

Opublikowano
  • Autor

Może masz czujniki ciśnienia w oponach i jest lekki "kapeć" w któryms kole ?

fabrycznie wyszła na 16 i 205/55/16 teraz sa s-line 17 i 235/45/17 i nie wiem czy czujniki sa jak to sprawdzic? powietrza w kołach nie ubywa chyba :confused4:

Opublikowano

Reifendruck-Kontrollsystem. System nicht verfügbar.

Co oznacza, ze sytem kontroli cisnienia powietrza w kolach nie funkcjonuje prawidlowo. Przyczyny:

- zamontowales kola bez czujnikow

- jeden (albo kilka) czujnikow sie pozegnal/ly

- zostala wylaczona (w komputerze pokladowym) funkcja monitoringu cisnienia w kolach

Opublikowano

Kiedy sie zapaliła ? Może po zmianie koł ?

Zobacz w kodach wyposażenia na wlepie, może tam będzie

Grafika ikony wskazuje na coś z ogumieniem, głowy jednak nie dam sobie uciąć.

Nie wypowie się posiadacz B7, który ma dostęp do instrukcji uzytkowania i kuma język, w którym jest napisana

O właśnie wyżej odpowiedział Ci użytkownik czający język instrukcji :)[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 17:31_________________________________________________

Reifendruck-Kontrollsystem. System nicht verfügbar.

Co oznacza, ze sytem kontroli cisnienia powietrza w kolach nie funkcjonuje prawidlowo. Przyczyny:

- zamontowales kola bez czujnikow

- jeden (albo kilka) czujnikow sie pozegnal/ly

- zostala wylaczona (w komputerze pokladowym) funkcja monitoringu cisnienia w kolach

VAG-iem może wyłączysz tą funkcję i nie będzie wyświetlało

Opublikowano
  • Autor

Reifendruck-Kontrollsystem. System nicht verfügbar.

Co oznacza, ze sytem kontroli cisnienia powietrza w kolach nie funkcjonuje prawidlowo. Przyczyny:

- zamontowales kola bez czujnikow

- jeden (albo kilka) czujnikow sie pozegnal/ly

- zostala wylaczona (w komputerze pokladowym) funkcja monitoringu cisnienia w kolach

kupilem ja na org s-line 17 i juz sie paliła

jak sprawdzic czy te czujniki sa? to sa w wentylach?

Opublikowano

Optycznie zewnetrznych oznaczen nie ma. Czujniki znajduja sie przy wentylach na feldze, tak ze bez sciagniecia opon nie zobaczysz czy sa.[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 17:42_________________________________________________Dodatkowo po zmianie kol nalezy zaprogramowac na nowo komputer by "zapoznal" sie z nowymi kolami.

Monitoring odbywa sie droga radiowa czyli cujniki z kol wysylaja sygnaly radiowe do modulu w aucie. Jest to jedyna mozliwosc by sprawdzic czy sa czujniki w kolach bez sciagania opon.[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 17:46_________________________________________________dsc00008hv7.th.jpgthpix.gif

Tlumaczenie:

Nacisnij na manetce wycieraczek przycisk Reset i zaznacz haczykiem "Radwechsel"

Jezeli zostaly wymienione kola koniczne jest wykonanie funkcji "Radwechsel-wymiana kol". Po wybraniu tej funkcji zostanie wykonane "zapoznawanie".

Faza "zapoznawania" moze potrwac nawet do 20 min.

Opublikowano
  • Autor

Optycznie zewnetrznych oznaczen nie ma. Czujniki znajduja sie przy wentylach na feldze, tak ze bez sciagniecia opon nie zobaczysz czy sa.[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 17:42_________________________________________________Dodatkowo po zmianie kol nalezy zaprogramowac na nowo komputer by "zapoznal" sie z nowymi kolami.

Monitoring odbywa sie droga radiowa czyli cujniki z kol wysylaja sygnaly radiowe do modulu w aucie. Jest to jedyna mozliwosc by sprawdzic czy sa czujniki w kolach bez sciagania opon.[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 17:46_________________________________________________dsc00008hv7.th.jpgthpix.gif

Tlumaczenie:

Nacisnij na manetce wycieraczek przycisk Reset i zaznacz haczykiem "Radwechsel"

Jezeli zostaly wymienione kola koniczne jest wykonanie funkcji "Radwechsel-wymiana kol". Po wybraniu tej funkcji zostanie wykonane "zapoznawanie".

Faza "zapoznawania" moze potrwac nawet do 20 min.

zresetowałem i wszytsko wporzadku kontrolka znikneła i teraz wyswietlaja sie napisy z radia/mp3

dzieki bardzo :> :> :>

czyli jak wszystko gra czujniki musza byc w oponach :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.