Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kenwood KMM-100RY problem z pendrive

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,
Posiadam takie radio jak w temacie i pendrive GOODRAM Piccolo 8gb, wrzucam na niego muzykę, podłączam do radia wyskakuje " Reading " i po paru chwilach wyskakuje " No Music", wyczytałem coś że trzeba stworzyć bazę danych w KME Light.
Więc pobrałem KME zrobiłem bazę danych ale nadal jest to samo, ma ktoś jakiś pomysł ?

Opublikowano

sprawdziłeś czy twoje radio obsługuje taką wielkość pena ? bo karty tylko do 32 GB jaki masz format plików?

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano

A jaki format plików masz na penie FAT 16, 32 czy NTFS

Ma być któryś FAT, spróbuj 16.

Opublikowano

http://images.kenwood.eu/files/prod/2613/5/KMM-120R-100RY-100AY-100GY-261-361SD_%28EN%29.pdfstrona 13 obsługiwane formaty plików na karcie d i usb

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

format plików FAT32, na pendrivie brata który ma pojemność 8gb kingstoon Datatravel normalnie działa, Tego piccolo nie da się sformatować do Fat16 z poziomu windowsa ;/

Opublikowano

1.Format na FAT 32

2.utwórz folder nazwij np muza.

3.wgraj z 10 piosenek z końcówką .mp3 i w miarę krótkich nazwach.

Ma działać.

Nie chciałem tego pisać ale Goodram to chiński syf.Może wydajność zasilania USB w radiu nie może wyrobić dla tego zloma. Następnym razem kup np Toshiby lub Sony.

Keny to super radia i ewidentnie problem z penem.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano
  • Autor

okej, spróbuje jak nie będzie działać to zwróce pendriva i kupie jakiegoś innego.

@edit@
Nie działa, zwracam pendriva i kupie jakiegoś innego, zależało by mi na tym żeby był niewielkich rozmiarów możecie coś zaproponować ?

Edytowane przez Degnerix

Opublikowano

ja mam 3 jakie używam w aucie sandisk 16gb sony 8gb i kingston 8gb i z żadnym nie mam problemu.teraz są takie niskie ceny że nawet nie chce mi się wymieniać muzyki tylko kupuje nowego i wrzucam kilka GB muzy i pare miesięcy spokoju

Opublikowano
  • Autor

a mógłbyś podać modele ? :)

Opublikowano

Sony każdy dobry

Toshiba też

Kingston im droższy tym lepszy,

SanDisk oprócz tego złoma

8b7519d7fa60575c0639fade17e95759.jpg

Działa góra dwa lata.

Generalnie mam np Sony 32GB i SanDisk 32GB.

Pierwszy kosztował 600zl i w 30 minut cały zapelniam. Drugi potrzebuje do tego cały dzień ale 140 kosztował.[emoji12]

Najlepsza seria sony

8499df53a8eb9c4186dac5815ff82db3.jpg

Ma już z 5 lat i niezawodny.

Opublikowano
  • Autor

Az 600zl na pendrive nie wydam, zamienie sie narazie z bratem a pozniej zobaczymy :) dzieki za pomoc :) wlasnie czailem sie na tego cruzer blade ale skoro to złom to go nie chce... Cos tanszego gonego polecenia macie?

Opublikowano
  • Autor

Okej dzięki za pomoc mam nadzieje ze ten kingston bedzie normalnie dzialal :)

Przy okazji jeszcze zapytam :

Z separatora antenowego odchodzi mi niebieski kabel, w ktora kostke i w ktore miejsce należy go wpiąć?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10

Opublikowano

Do remote z radia.

Lub automatyczna antena, zależy jaki masz opis.[emoji12]

Opublikowano
  • Autor

O jaki opis Ci chodzi?

@edit@

czyli według tego obrazka :

1d385fb55b5a94caa67f0941178f60b3.jpg

Mam podłączyć kabel od separatora do kostki zasilającej w wejscie numer 7?

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10

Edytowane przez Degnerix

Opublikowano

5 napewno będzie git.

Ta 7 to trzeba by zobaczyć czy po wyłączeniu radia gaśnie razem.Jak tak to też można.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, to wepne się pod 5, będzie bezpieczniej :)

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.