Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem


juleknotdead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem,że centralny zamek z pilota tylko zameka drzwi(wszystkie).Z kluczyka od strony kierowcy centralny wogóle nie działa,i otwiera tylko drzwi kierowcy(tak było jak centralny działał z pilota),a od strony pasażera centralny działa poprawnie,czyli zamyka i otwiera wszystkie drzwi.Pompkę wymieniałem miesiąc temu.Macie jakiś pomysł gdzie szukać usterki?Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz tak chaotycznie, że już nie wiem co i jak działa.

Pompkę masz nową? Działa tak od początku wymiany? A kodowanie zmieniałeś na to jakie miałeś?


To ile ty masz zamków w drzwiach?


Weź jeszcze uzupełnij profil bo się produkuję a wyjdzie na to, że masz jakiś wczesny rocznik a tam pompka jest nieco inna niż w I i II lifcie.


Weź też pod uwagę (jeśli chodzi o pompki jakie większość ma), że w kodowaniu jest coś takiego jak selektywne otwieranie drzwi, czyli naciskasz pilot raz lub przekręcasz zamek raz i otwiera tylko drzwi kierowcy, dopiero drugie przekręcenie czy naciśnięcie pilota otwiera pozostałe drzwi. Ale to tylko kwestia kodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki profil uzupełniony.Miesiąc temu siadła mi pompka,i po wymianie wszystko dobrze chodziło,aż do teraz.Z pilota działa tylko zamykanie drzwi.Kluczykiem od strony pasażera wszystko jest ok.cetralny otwiera i zamyka wszystkie dzrzwi,a od kierowcy już nie.

Edytowane przez juleknotdead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1996, pompka ma dwie wtyczki? Jak tak to nic nie pomogę, tymi się nie bawiłem. Podejrzewam, że pompka padła znowu skoro działało. Kodowanie samo się nie zmieni, za późno na myślenie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...