Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampka od schowka !


kamilos24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z lampką w schowku w audi a4 b6 2002r. Lampka po prostu nie działa jak otwieram schowek, jest dobra bo była kupowana nawet nowa nic nie pomogło, ktoś miał może taki problem ? Może jakieś kabelki zostały uszkodzone ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ? a Ja znalazłem taki dział i w nim postanowiłem napisać temat, jakiś problem masz w związku z tym ? nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz siłownik od schowka, miał plastikowe zaczepy które się wyłamywały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ? a Ja znalazłem taki dział i w nim postanowiłem napisać temat, jakiś problem masz w związku z tym ? nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz :)

To że milion razy już o to pytano a ty po raz milion pierwszy zakładasz o tym temat.

Naucz się korzystać z wyszukiwarki jaśku zanim coś napiszesz.

Raptem 2 posty skrobnąłeś i cwaniakujesz..

Na twoje pytanie już tu dawno podano rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Cię to boli ? że założyłem kolejny raz ten temat bo nie miałem czasu aby to znaleźć :) Może nie do końca umiem z niej korzystać? Jasne , że cwaniakuje po 2 postach to co złego ? :) no i mogłes napisać tylko te Twoje ostatnie zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestrujecie się i od razu zakładacie nowe tematy na które już dawno jest odpowiedź.

Ale po co szukać skoro "napiszę i dostanę na tacy"

Trochę trzeba najpierw poszukać i poczytać.

Uwierz mi, to na prawdę nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lampka ok kabelki ok to może wtyczka w siłowniku (może nie jest podpięta) sprawdzić wtyczkę albo blaszki w siłowniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciagnij platikowa obudowe z boku wyciagnij wtyczke z siłownika, wyciagnij siłownik i zobacz czy podczas recznego wysowania blaszki sie stykaja (one sa odpowiedzialne za swiatło) podczas wysuwania plastik powinien blaszki łączyc ;) Rozumiesz??:) 5-10 min roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...