Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wyczuwalne stuki w maglownicy


bgga

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś co zajmuje się regeneracją powiedział że nie wolno gmerac przy tej śrubie bo można zrobić gorzej niż jest. Trochę się obawiam z uwagi iż codziennie dojeżdżam do pracy.

Macie może namiary na kogoś ktos sprzedaje maglownice? Najlepiej oryginały z rozbiórek nie po remoncie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej oryginały z rozbiórek nie po remoncie.

jesli kupisz ori z rozbiórki to jaka masz pewnoś ze długo pojezdzisz na niej?? przeciez ona bedzie miała X lat i nalatane XXX tyś km .Ja bym wolał jednak kupic magiel po regeneracji z 12miesięczna gwarancja http://www.allegro.pl/item501598182_przekladnia_kierownicza_vw_passat_b5_audi_a4.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem taką maglownice w passacie 2002r z tego co wiem to taka sama jak u Ciebie i za regenerowaną z gwarancją na rok zapłaciłem ok. 2000zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniałem taką maglownice w passacie 2002r z tego co wiem to taka sama jak u Ciebie i za regenerowaną z gwarancją na rok zapłaciłem ok. 2000zł

na allegro po regeneracji sa w cenie 500-700 zł pod warunkiem oddania uszkodzonej. Skąd taka cena? Chyba że to jakas inna maglownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez musiałem oddać swoją bo byłoby jeszcze drożej! robiłem to w warsztacie skody mieszczącym sie w Rumi! ale ta maglownica była regenerowana w firmie która je produkuje i dali mi na nia rok gwarancji.nie szukałem na alegro bo nigdy nie wiadomo co sie kupi po prostu sie bałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej znajdź jakiś dobry zakład który regeneruje maglownice i zawieź tam swoją niech Ci zregenerują dostaniesz gwarancje 12 m-cy i problem z głowy.Zaznaczam że to musi być dobry zakład z renomą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej znajdź jakiś dobry zakład który regeneruje maglownice i zawieź tam swoją niech Ci zregenerują dostaniesz gwarancje 12 m-cy i problem z głowy.Zaznaczam że to musi być dobry zakład z renomą.

znacie moze jakies dobre zaklady w Świętokrzyskim? Okolice Kielc, Tarnobrzega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na spotach w Twojej okolicy to może Ci coś chłopaki podpowiedzą.

Ja wiem ze w Łodzi jest dobry zakład: http://maglownice.polskareklama.pl/q,strona,glowna.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...