Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomysł odnowienie felg


Julsonbejbe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam felgi takie jak na zdjęciu poniżej, sa dość mocno zmęczone po poprzednim właścicielu.

Krawężników nie bały sie napewno i zreszta nie tylko bo sa tam tak głębokie rysy i na takiej wysokości ze nie mam pojęcia JAK!!

Ale mniejsza o to chce je odnowić robiłem to juz z wieloma felgami mam czarne auto i nie wiem jak kolor felg wybrać chce uciec od oryginału bo mnie nudzi ale tez nie chce zrobic z tego .... No właśnie :)

Czekam na wasze propozycje pomoc:)

29q1a4h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię malowania felg na zielono/niebiesko/różowo itp. Szczególnie nie przystoi to autom pokroju Audi :wink: Z resztą tej konkretnej felgi w ogóle nie widzę w żadnym fikuśnym kolorze - monoblok i to w bardzo klasycznym wzorze - nie nada się w kolor :wink:

Na Twoim miejscu trzymałbym się klasyki. Jedyne pole manewru to 50 odcieni Greya :grin: Czyli tradycyjne srebro/szarość/grafit. Ewentualnie czerń, ale wtedy koło wizualnie Ci zginie

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie lubię malowania felg na zielono/niebiesko/różowo itp. Szczególnie nie przystoi to autom pokroju Audi :wink: Z resztą tej konkretnej felgi w ogóle nie widzę w żadnym fikuśnym kolorze - monoblok i to w bardzo klasycznym wzorze - nie nada się w kolor :wink:

Na Twoim miejscu trzymałbym się klasyki. Jedyne pole manewru to 50 odcieni Greya :grin: Czyli tradycyjne srebro/szarość/grafit. Ewentualnie czerń, ale wtedy koło wizualnie Ci zginie

dobrze mówi ....polać mu, daj do malowania proszkowego i bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego sie bałem podobnego myślenia, miałem nadzieje ze ktoś cos wymyśli ale jednak będę musiał pomalować jak orginał, czarne zleją sie i będzie kupa, chyba będzie trzeba je sprzedać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego sie bałem podobnego myślenia, miałem nadzieje ze ktoś cos wymyśli ale jednak będę musiał pomalować jak orginał, czarne zleją sie i będzie kupa, chyba będzie trzeba je sprzedać... :)

czego tu sie bać ? przecież to twój wybór jaki kolor wybierzesz , tobie ma sie podobać , zadałeś pytanie są odpowiedzi... :whistling: już przerabiałem felgi w kolorach i do tej pory tego żałuje dlatego takie moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już się upierać na kolor na felgach to w przypadku aut pokroju A4 takie rzeczy przystoją jedynie na rotorach srogich skręcanych kół z polerowanym rantem. Fantazyjne malowanie takich tradycyjnych gwiazd zbliży Twoje auto do tJuningów typowego Seby w jego Calibrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Ogulnie znalazle cos takiego wczoraj jak spray luminascytajny. Maluje felgę na biało i pokrywam ta farba lumi. I efekt jest taki ze felgi w ciagu dnia sa białe a wieczorem po zajściu słońca świeca kilka godzinnek na taki zielonkowaty kolor

Wydaje mi sie ze kolor jakiś może by pasował ale jeszcze nie założyłem gwinta narazie jestem na etapie wybierania, w lato będę w Polsce to założę, tak ze chyba puszczę te felgi dalej i poszukam czegoś ciekawszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogulnie znalazle cos takiego wczoraj jak spray luminascytajny. Maluje felgę na biało i pokrywam ta farba lumi. I efekt jest taki ze felgi w ciagu dnia sa białe a wieczorem po zajściu słońca świeca kilka godzinnek na taki zielonkowaty kolor

Serio zrobiłbyś coś takiego? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam felgi takie jak na zdjęciu poniżej, sa dość mocno zmęczone po poprzednim właścicielu.

Krawężników nie bały sie napewno i zreszta nie tylko bo sa tam tak głębokie rysy i na takiej wysokości ze nie mam pojęcia JAK!!

Ale mniejsza o to chce je odnowić robiłem to juz z wieloma felgami mam czarne auto i nie wiem jak kolor felg wybrać chce uciec od oryginału bo mnie nudzi ale tez nie chce zrobic z tego .... No właśnie :)

Czekam na wasze propozycje pomoc:)

29q1a4h.jpg

Witaj,

Zgadzam się z Kolegami wyżej. Do czarnego lakieru: srebro lub tytan.

Możesz się jeszcze zastanowić nad polerowaniem wibracyjnym - daje efekt podobny do chromu, ale koszt spory.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H

Ogulnie znalazle cos takiego wczoraj jak spray luminascytajny. Maluje felgę na biało i pokrywam ta farba lumi. I efekt jest taki ze felgi w ciagu dnia sa białe a wieczorem po zajściu słońca świeca kilka godzinnek na taki zielonkowaty kolor

Serio zrobiłbyś coś takiego? :facepalm:[/

Nie... Hee tylko napisałem o tym wogóle białe felgi nie wchodzą w gre!

Tak teraz sie przyjrzałem i to nie te felgi moje to te jak na zdjęciu,nie mogle inaczej zdjęcia wrzucić bo było duże

ac6cg9.jpg

Ale i tak postanowiłem je sprzedać tu dostanę za nie ok 4000tys kr (+\- 1800zl) opony nadają sie na jeszcze jeden sezon,

Znacie jakieś ciekawe felgi w tej cenie?18 ewentualnie 19

Moje założenie jest takie ze chce zeby było auto i felgi nie auto z felgami rozumiecie?

Felgi musza sie rzucać w oczy to jest wizytówka jak przysłowiowe czyste buty jak sie idzie o prace pytać hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...