Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Avancik Krzywo stoi


adamosik6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem, gdyż niedawno kupiłem Avanta, od goscia który miał ją 6 lat i przez 6 lat jezdziła na gazie, butla w kole i sprawa jest tego typu iż auto krzywo stoi strona kierowcy stoi wyżej niż strona pasażera..
W aucie wymieniłem niedawno
Tuleje tylnej belki, i sprężyne strony pasażera tylną na oryginalna od avanta b5 ponieważ stara jak wyciągnałem była krzywa o.O i auto nadal tak samo ..

zauwazylem że przy amortyzatorze przy którym wymienialem sprezyne zaczyna sie wylewać, ale to wspolnego nic nie ma z wysokościa auta.. niedlugo bede wymienial pare amortyzatorów ale teraz mi pomózcie czego to wina..

Pomóżcie co to może być..


PS. Sorry że takie brudne, ale zdj dawno robione. :):decayed:


3ec8b16cb04d8f10.jpg


03e18b6744b921c5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ułański orszak dla amorka bądź dla sprężyny, nie wywrożymy wejdź pod auto i zobaczysz co jest nie halo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień amorki auto będzie stało prosto. Wiem wiem zaraz będzie się pisało ze to nie wina amorkow ale jak wyleje jeden auto sądzie założysz nowe i zobaczysz. Już kilka osób na forum miało taki problem jak ty wymienili amorki i auto znowu stoi równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez amor nie ma znaczenia jak auto stoi, winna może być tylko i wyłącznie sprężyna badz uszkodzenie jakiegoś el zawieszenia jednak jak nic sie nie dzieje stawiam na sprezyne, koles jezdzil pękła wymienił jedna bo po co wymianiac parami jak jest dobra..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...