Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarne ramki na zegary

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie wlasnie a nie wiesz jak tam sie ma to przy zmianie na duzy wieloklin?? Czy tasma bedzie pasowac i czy wtyczka od poduszki wszystko bedzie p&p?? Oprocz reduktora oczywiscie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wybór padł jednak na alu ramki, mnie się podoba :decayed:

dtQPPx9.jpg

nnHzAJm.jpg

Widzę, że mój pomysł z fazowanymi, matowymi ramkami spodobał się producentom ramek ;):grin:

Opublikowano

Wie wlasnie a nie wiesz jak tam sie ma to przy zmianie na duzy wieloklin?? Czy tasma bedzie pasowac i czy wtyczka od poduszki wszystko bedzie p&p?? Oprocz reduktora oczywiscie.

Do poliftowej kiery czyli takiej jaką ma kolega szafa musisz mieć taśmę, najlepiej kwadratową z lifta bo okrągła może się ruszać, wtyczkę do poduszki bo stara nie podejdzie, i najlepiej obudowę z lifta ale starą można przyciąć od biedy. Przedliftowa kiera czyli taka jaką ma denveco podchodzi bez przeróbek. A tak btw. to obie są z S4 :P

A co do ramek to moim zdaniem chromowane/alu prawie zawsze wyglądają dobrze, czy to do czarnego, czy innych kolorów.

Opublikowano

Wie wlasnie a nie wiesz jak tam sie ma to przy zmianie na duzy wieloklin?? Czy tasma bedzie pasowac i czy wtyczka od poduszki wszystko bedzie p&p?? Oprocz reduktora oczywiscie.

Do poliftowej kiery czyli takiej jaką ma kolega szafa musisz mieć taśmę, najlepiej kwadratową z lifta bo okrągła może się ruszać, wtyczkę do poduszki bo stara nie podejdzie, i najlepiej obudowę z lifta ale starą można przyciąć od biedy. Przedliftowa kiera czyli taka jaką ma denveco podchodzi bez przeróbek. A tak btw. to obie są z S4 :P

A co do ramek to moim zdaniem chromowane/alu prawie zawsze wyglądają dobrze, czy to do czarnego, czy innych kolorów.

Wielkie dzięki za info :hi: teraz już wiem czego muszę przynajmniej szukać do założenia. A jak rozpoznać kiere od S4 czymś się rożni??

Opublikowano

A4 - czteroramienna

1. Przedlift:

103411317_1_644x461_kierownica-audi-a4-b

2. Polift: (jest też multifunkcja z przyciskami)

178577335_7_644x461_czesci-audi-a4-b5-ki

S4 - trójramienna

1. Przedlift: (przyciski do tiptronica)

13185398291749_A_N.jpg?1318539895

2. Polift:

185011167_1_644x461_kierownica-s-line-au

Bonusowo:

S4 B6:

228411403_1_1000x700_kierownica-audi-a4-

Audi TT:

15.jpg

A8 D3:

540x405_kierownica-audi-a-d-airbag-f-501

A tak w ogóle to nie ten temat. Jest dużo tematów na forum o kierownicach, poczytaj, poszukaj, wtedy zadawaj kolejne pytania.

Opublikowano

Jak najbardziej maluj na połysk :kox:

IMG_1564-1600.jpg

I dupiata fota fonem:

IMG_20150109_120957.jpg

;)

szafa jak ty takie piekne black piano uzyskales, rowniez chcialem sie do tego zabrac,

moglbys pare slow napisac o tym jak to ugryzles? glownie chodzi mi o przygotowanie powierzchni, scierales na gladko te wzorki ktore sa na dekorach? i jak malowales, spray?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.