Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarne ramki na zegary


Sidney

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś posiada jakieś zdjęcia ramek na zegarach pomalowanych na czarno? Nie bardzo leżą mi te chromy i chciałbym ogarnąć coś na czarny mat albo w połysku :)

Edytowane przez Sidney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej maluj na połysk :kox:

IMG_1564-1600.jpg

I dupiata fota fonem:

IMG_20150109_120957.jpg

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że wygląda bardzo dobrze ale Ty masz u siebie listwy też w czarnym połysku a ja mam drewno i to w dodatku matowe dlatego nie wiem czy nie lepiej by się komponowały z wnętrzem matowe ramki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak stawiam na matowe, jak dojdzie do skutku to cyknę jakąś fotę :)

Ja również postawiłbym na czarny mat, lepszy efekt powinien być bo mat to mat:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powiem bardzo ładnie wygląda te "połysk" chyba się też skuszę, tym bardziej że listwy też mam w czarnym połysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie powiedzcie jak przy białych dekorach wyglądały by białe ramki zegarów??? :naughty:

Moim zdaniem mogłoby to pasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie powiedzcie jak przy białych dekorach wyglądały by białe ramki zegarów??? :naughty:

Moim zdaniem mogłoby to pasować :)

I mnie również się tak wydaje Ci powiem bo szukam elementów które będą mi pasować pod białe dekory ale żeby nie przesadzić znów z tym białym. tylko teraz jak by to tu pomalować/okleić? żeby ładnie się prezentowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie powiedzcie jak przy białych dekorach wyglądały by białe ramki zegarów??? :naughty:

Moim zdaniem mogłoby to pasować :)

I mnie również się tak wydaje Ci powiem bo szukam elementów które będą mi pasować pod białe dekory ale żeby nie przesadzić znów z tym białym. tylko teraz jak by to tu pomalować/okleić? żeby ładnie się prezentowało ;)

Nie wiem, głośno myśląc może białym plastidipem? W liczniku nie ma wysokich temperatur, ani nie będą ramki wystawione na warunki atmosferyczne.. Albo wysprejować je białym matem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie powiedzcie jak przy białych dekorach wyglądały by białe ramki zegarów??? :naughty:

Moim zdaniem mogłoby to pasować :)

I mnie również się tak wydaje Ci powiem bo szukam elementów które będą mi pasować pod białe dekory ale żeby nie przesadzić znów z tym białym. tylko teraz jak by to tu pomalować/okleić? żeby ładnie się prezentowało ;)

Nie wiem, głośno myśląc może białym plastidipem? W liczniku nie ma wysokich temperatur, ani nie będą ramki wystawione na warunki atmosferyczne.. Albo wysprejować je białym matem :)

OOOOO widzisz co dwie głowy to nie jedna :hi: i kolejny pomysł na modzik już się w głowie kłębi :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei myślę nad czerwonymi ramkami w połysku do tak wyglądających zegarów w czerwonym samochodzie dekory w czerwonym carbonie.

uoetf224.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że poddałem pomysł :naughty:

denveco myślę ze tęż będzie pasować ten delikatny akcent w twoim liczniku do tych dekorów. jak wyrwę jakie możliwe kołeczka to zrobię i pokaże efekt ale narazie walczę z szybami i nie mam chwilowo wykładziny w samochodzie :grin::banan: ale czekam i na twój efekt :wink:


A pytanko kiere masz na mały klin czy duży z redukcją??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem w temacie.

Jakiś czas temu wpadły mi w ręce liczniki od passata fl-a anglika i postanowiłem wyrezać se z nich ramki i wskazówki, jak dla mnie efekt super. Jeżeli dekory pójdą w fortepianowy to i ramki również przemaluję.

Zdjcie0011_zpstegamlev.jpg

Taki efekt nocą:

Zdjcie0019_zpsnuqhgqul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiiichalQ kurcze zabij mnie ale nie pamięam, wiem że nie wrzucałem żadnej redukcji, Wyciągałem tylko starą kiere, przełożyłem taśmę i wrzuciłem kiere od eSy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiiichalQ kurcze zabij mnie ale nie pamięam, wiem że nie wrzucałem żadnej redukcji, Wyciągałem tylko starą kiere, przełożyłem taśmę i wrzuciłem kiere od eSy.

To widocznie miałeś ori kierownice z s4 bo one podchodzą bez przeróbki jak dobrze mi się o uszy obiło :kwasny: chyba bede musiał popytać na forum kogoś jak sie ma sprawa z kierą bo czeka już na założenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Kierowca pochodzi od S4 przed lift, tak więc jedyne co musiałem przełożyć to zwija poduszki ze starej kierownicy do nowej. Trzeba kombinować redukcję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...