Treść opublikowana przez kowalzdmf
-
Rezanie zaczepów rolety bagażnika
Możesz wrzucić jakieś foto poglądowe? dawno tu nie zagladałem, dzisiaj postaram sie zrobić jakieś zdjecie, majstersztyk to nie jest, ale funkcje spełnia Zrobiłem dziś tak na szybkiego, nie wygląda to ładnie ale doszedłem do wniosku że w bagażniuku nikt nie jeździ a zależało mi aby roleta sie trzymała stabilnie ponieważ nie chcę aby wszyscy widzieli co wożę w bagażniku, a kupowanie nowych boczków mija sie z celem bo za jakiś czas znów to popęka:/ kilka zdjęć: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46f488061533b8dd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5871f05357c41081.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e72ae423726b046f.html troche to nie estetycznie zrobione jest ja bym jeszcze włóknem przeleciał i połączył to jakoś bo to trochę straszy
-
Szumy w kabinie powyże 100km/h
Wiesz to magicy hehe. Można by było spróbować taki patent, tylko gdzie kupić taki gumowy sznur?
-
a4 b5 niedziałający spryskiwacz reflektora
wypnij przewód od spryskiwacza i zobacz może jest przytkany sam spryskiwać bo jak się wysuwa to nie jest aż tak źle pewno jakiś paproch tam jest.
-
skrócenie czasu świecenia lampki sufitowej
a tak zapomniałem w b6 jest w podłodze od strony kierowcy moduł komfortu czyli jednym wyjsciem to pompka centralnego zamka
-
Centralny pod pilota
prosta sprawa da sie to zrobić bez problemu
-
czy fotele i kanapa z polifta a4 b5 kombi beda pasowac do przed lifta sedan ?
przód napewno gorzej z tyłem z tego co sie orientuje..
-
Tylna półka do sedana, pytanie.
pasuje praktycznie jest taka sama
-
Do Czego To Sluzy ?
- Jakie wybrać pokrowce?
lepiej kupić fotele w lepszym stanie bądź zawitać u tapicera jak masz dziury niż robić z auta badziewia i ubierając fotele w pokrowce jak to będzie wyglądało . Proszę przemyśl to...- skrócenie czasu świecenia lampki sufitowej
tak jak las3rr napisał sterowanie jest poprzez moduł komfortu. trzeba by było w nim pogrzebać- Jak zdemontowac listwy ozdobne ?
Ok, dzieki jutro zabieram sie do roboty i co nie urwałeś niczego bo ja u siebie też musze wymienić dekory- czy siedzenia skórzane pasuja z audi lift do audi przed liftingiem
tak pasują tylko jak w/w kolega napisał z 3 rzeczy masz do przerobienia- Zmiana koloru podświetlenia na niebieski
myśle że nikt tego nie przerabiał bo oryginalny kolor red jest najlepszym kolorem jak chodzi o podświetlenie. Red jest stworzony dla Audi- Rozmiar głośników
w drzwi wchodzą 160mmm a w pólke to tak jak napisałeś mozliwe że 165mm ale też bym stawiał prędzej na 160mm. oczywiscie jak chcesz jakieś konkretniejsze to dokup sobie dystanse tak jak "Fenrir" napisał- Czy światło stop z AUDI A4 B6 Sedan będzie pasować do AUDI A4 B5 Sedan?
Myśle że nie podjedzie ma troche inny wymiar- fotele
Zapraszam do działu Sprzedam/Kupie tak napewno ktoś się znajdzie- Czarne ramki na zegary
Ja również postawiłbym na czarny mat, lepszy efekt powinien być bo mat to mat:-)- Szumy w kabinie powyże 100km/h
Ja tak miałem też w swojej A4 b5 i wystarczyło wyregulować drzwi i szum jakby ustał. Tzn nie do końca bo te auta mają taką lekką wadę że po przerkoczeniu 100-120km/h słychać lekki szum- [B5] Czy kierownica będzie pasować?
myśle że bez problemu podejdzie ci ta kiera ale najprościej będzie jak ściagniesz tą kiere od taty i sprawdzisz czy ma takie samo siedlisko .- Jak naprawić pourywane mocowania rolety AVANT b5
dzięki wielkie zaraz zabieram się do pracy z tym co mi podesałeś- Jak naprawić pourywane mocowania rolety AVANT b5
Witam . Mam problem i nie wiem jak to ugryźć już w szukajce grzebałem ale nic nie znalazłem jak naprawić albo jak zrobić nowe mocowania do avanta do rolety. Kupiłem ostatnio B5 z sentymentu do tego modelu i trafił mi sie model z urwanymi zaczepami na rolete. Mysłalem żeby jakieś blaszki zamontowac ale to będzie chałupniczo wyglądac a chciałbym żeby to miało jakiś swój urok. Pomózcie jak macie na to jakiś sposów- problemy z licznikiem i nie tylko
siema ja jeszcze nie podmieniłem modułu ale umówiłem sie z elektronikiem na przyszły tydzień i zobaczymy co wynajdzie. A co do licznika wydaje mi sie ze jest to czujnik w skrzyni tak po rozmowie z mechanikiem przez telefon wymysliłem ale jak napisal Kolega "Slawek" dzisiaj skocze do auta i spisze numer sterownika licznika.... ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2014 at 20:54 ---------- Witam po mojej nieobecności ale już chyba wiem na czym stoje i dlaczego tak sie dzieje z moją nunią. Otóż auto stoi od 2 tygodni u elektronika który dopiero wczoraj tam zajrzał i stwierdził że wadą świrującego licznika jest to że licznik jest uszkodzony i że te modele tak mają nie wiem nie znam się. Ciekawy będę jak kupie licznik to czy będzie wszystko OK. A to że zamki tak jakby pstrykały i gdzieś auto brało lewy prąd to wina zamków w tylnich drzwich trzeba wymienić też jestem ciekawy. No nic ide szukać częśći- problemy z licznikiem i nie tylko
Slawek jak będe dzisiaj po pracy to zobacze jaki to numer. Wiem że to juz jest kolorowy Lcd i wiem że to napewno jest zmieniany. A ten numer sprawdze po vagu? czy mosze go wyjąc?- problemy z licznikiem i nie tylko
Yhy to tego nie wiedzialem , czyli jutro podpinam vaga u sprawdzę ten abs. Jak cos to dam znac- problemy z licznikiem i nie tylko
yhy skumałem, a co do pobierania lewego prądu to moduł się także przyczynia? bo co 3 dni ładować akumulator tym bardziej że mam nowy to lekka przesada - Jakie wybrać pokrowce?