Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szary1400

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. szary1400 odpowiedział(a) na szary1400 temat w 1.6
    Właśnie jeszcze muszę sprawdzić wałek bo ciśnienie oleju dobre
  2. szary1400 opublikował(a) temat w 1.6
    Witam mam pewien problem a wiec po odpaleniu na zimnym silniku słychać klekot jak w dieslu a jest 1.6 audi jest po wymianie uszczelki pod głowicą i popychaczy dodam ze stukanie cichnie po przejechaniu 1 km nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny czy to już koniec silnika czy jeszcze ratować
  3. z tego co pamietam to czujnik temperatury jest oki pokazywał dobrze jak i na blacie tak i na kąpie jest możliwosc zeby padł czujnik podcisnienia na listwie spróbuje zmienić czujnik jeszcze od temp na orginał już przestudiowałem wszystkie możliwe opcje
  4. no wlasnie tak jak kolega pisze ide odpalić je po 12 godzinach i chodzi jak czołg do około min ale jak jade na samej Bp to sie nic nie dzieje a reduktor gazu nowy zmienilem na nowa istalacje stag 2000n bo miałem jakiegoś bubla tam wstawionego jeszcze podejrzewam tą listwę wtryskowa zmówilem już nowa to znaczy używana juz mi rece opadaja zajade pod kąpa podlaczam a tam jak w książce pisze żadnych błędów masakra
  5. Witam mam problem z Bp 1,6 AHL otóż co sie dzieje autko jest po wymianie praktycznie wszystkiego co jest z wiązane z Bp świece kable cewka zapłonowa filtry pompka paliwa listwa wtryskowa bo lała. jak chodzi na Bp jest wszystko oki odpala normalnie jak serwis przykazuje do momętu przejechania sie na gazie wtedy po odpaleniu po kilku godzinach silnik sie trzęsie jak osika jak by nie na wszystkie gary chodził i to trwa kilka sekund może minute już nie wiem co mam robić jedyne co nie wymieniłem to czujnika podciśnienia paliwa w listwie wtryskowej za wszelką pomoc z góry dzięki
  6. Daj znać co było przyczyną
  7. Kolego ja mam 1.6 i muszę przejechać jakieś 3 km żeby mi temp skoczyła do 90 C a żeby zobaczyć czy wszystko jest ok z termostatem zobacz sobie chłodnice czy jest cała ciepła czy tylko jakaś cześć zobacz jeszcze węże przy chłodnicy góra dół Jeszcze jedno bo też może tak być że masz czujnik temperatury uszkodzony ja miałem taką sytuacje ze mi się nie podnosiła temperatura i tez myślałem ze termostat a tu sie okazało co innego
  8. Witam mam takie pytanie dorwałem fotele skórzane z audi avant po lifcie i chce wsadzić je do swojego avanta oczywiście przed liftem czy jest tam coś do przerobienia chodzi mi o prowadzenia zatrzaski itp. z góry dzięki z wszelka pomoc
  9. Dzieki za wszelkie informacje już wszystko wiem na ten temat zaczynam montaż pozdrawiam
  10. Klego wlasnie tez zamówilem ślizgi a czy jeszcze jakies niespodzianki jezeli chodzi o mątaż
  11. Witam wszystkich klubowiczów mam takie pytnie poniewasz nie moge na ten temat znalesc informacji na internecie wiec kieruje sie do was a mianowicie chodzi mi o zderzaki z audi A4 B5 avant lift czy pasują do audi A4 B5 przed liftem czy mocowania sie różnia czy jakies inne niespodzianki czekaja na mnie po zakupie poniewasz przed liftowe mi sie juz znudziły i chcialem zmienic na poliftowe za pomoc zgóry dziekuje
  12. no wasnie kolego nie bede latal po torze tylko wlanie chce sie dowiedziec czy to jest wogóle potrzebne
  13. Witam mam taki maly problem chce zalozyc zawieszenie gwintowane do avanta a sprawa polega na tym ze jak zaloze zawiasa czy potrzebuje rozporke na przód i na tyl czy tylko na przodzie wystarczy zgóry dzieki za pomoc:banan:
  14. witam wszystki klubowiczow mam na imie Kamil pochodze z miejscowosci Panki woj slaskie posiadam piekna audi a4 b5 avant kosc sloniowa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.