Treść opublikowana przez szary1400
-
Chodzi jak diesel 1.6 AHL
Właśnie jeszcze muszę sprawdzić wałek bo ciśnienie oleju dobre
-
Chodzi jak diesel 1.6 AHL
Witam mam pewien problem a wiec po odpaleniu na zimnym silniku słychać klekot jak w dieslu a jest 1.6 audi jest po wymianie uszczelki pod głowicą i popychaczy dodam ze stukanie cichnie po przejechaniu 1 km nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny czy to już koniec silnika czy jeszcze ratować
-
problemy z bp pomocy
z tego co pamietam to czujnik temperatury jest oki pokazywał dobrze jak i na blacie tak i na kąpie jest możliwosc zeby padł czujnik podcisnienia na listwie spróbuje zmienić czujnik jeszcze od temp na orginał już przestudiowałem wszystkie możliwe opcje
-
problemy z bp pomocy
no wlasnie tak jak kolega pisze ide odpalić je po 12 godzinach i chodzi jak czołg do około min ale jak jade na samej Bp to sie nic nie dzieje a reduktor gazu nowy zmienilem na nowa istalacje stag 2000n bo miałem jakiegoś bubla tam wstawionego jeszcze podejrzewam tą listwę wtryskowa zmówilem już nowa to znaczy używana juz mi rece opadaja zajade pod kąpa podlaczam a tam jak w książce pisze żadnych błędów masakra
-
problemy z bp pomocy
Witam mam problem z Bp 1,6 AHL otóż co sie dzieje autko jest po wymianie praktycznie wszystkiego co jest z wiązane z Bp świece kable cewka zapłonowa filtry pompka paliwa listwa wtryskowa bo lała. jak chodzi na Bp jest wszystko oki odpala normalnie jak serwis przykazuje do momętu przejechania sie na gazie wtedy po odpaleniu po kilku godzinach silnik sie trzęsie jak osika jak by nie na wszystkie gary chodził i to trwa kilka sekund może minute już nie wiem co mam robić jedyne co nie wymieniłem to czujnika podciśnienia paliwa w listwie wtryskowej za wszelką pomoc z góry dzięki
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
Daj znać co było przyczyną
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
Kolego ja mam 1.6 i muszę przejechać jakieś 3 km żeby mi temp skoczyła do 90 C a żeby zobaczyć czy wszystko jest ok z termostatem zobacz sobie chłodnice czy jest cała ciepła czy tylko jakaś cześć zobacz jeszcze węże przy chłodnicy góra dół Jeszcze jedno bo też może tak być że masz czujnik temperatury uszkodzony ja miałem taką sytuacje ze mi się nie podnosiła temperatura i tez myślałem ze termostat a tu sie okazało co innego
-
czy siedzenia skórzane pasuja z audi lift do audi przed liftingiem
Witam mam takie pytanie dorwałem fotele skórzane z audi avant po lifcie i chce wsadzić je do swojego avanta oczywiście przed liftem czy jest tam coś do przerobienia chodzi mi o prowadzenia zatrzaski itp. z góry dzięki z wszelka pomoc
-
POMOCY ! Zmiana zderzaków w audi A4 B5 avant
Dzieki za wszelkie informacje już wszystko wiem na ten temat zaczynam montaż pozdrawiam
-
POMOCY ! Zmiana zderzaków w audi A4 B5 avant
Klego wlasnie tez zamówilem ślizgi a czy jeszcze jakies niespodzianki jezeli chodzi o mątaż
-
POMOCY ! Zmiana zderzaków w audi A4 B5 avant
Witam wszystkich klubowiczów mam takie pytnie poniewasz nie moge na ten temat znalesc informacji na internecie wiec kieruje sie do was a mianowicie chodzi mi o zderzaki z audi A4 B5 avant lift czy pasują do audi A4 B5 przed liftem czy mocowania sie różnia czy jakies inne niespodzianki czekaja na mnie po zakupie poniewasz przed liftowe mi sie juz znudziły i chcialem zmienic na poliftowe za pomoc zgóry dziekuje
-
Zawieszenie gwintowane problem !!!!
no wasnie kolego nie bede latal po torze tylko wlanie chce sie dowiedziec czy to jest wogóle potrzebne
-
Zawieszenie gwintowane problem !!!!
Witam mam taki maly problem chce zalozyc zawieszenie gwintowane do avanta a sprawa polega na tym ze jak zaloze zawiasa czy potrzebuje rozporke na przód i na tyl czy tylko na przodzie wystarczy zgóry dzieki za pomoc:banan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystki klubowiczow mam na imie Kamil pochodze z miejscowosci Panki woj slaskie posiadam piekna audi a4 b5 avant kosc sloniowa