Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no czyli trzeba coś VAGiem przestawiać... a ze mnie się śmialiście...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jaką wartość tego bloku ustawiłeś alex ?

Select 46 (Comfort System)

Adaptation -> Function 10

-> Channel 61 (Variants Reduction)

0 - w/o light package / four door control modules (PR-QQ0/4R4)

1 - w/o light package / mech. window regulators rear (PR-QQ0/4R5)

2 - with light package / four door control modules (PR-QQ1/4R4)

3 - with light package / mech. window regulators rear (PR-QQ1/4R5)

Zgodnie z tym jeżeli masz elektryczne szyby z tyłu to powinno być 2, jeśli nie to 3.

Opublikowano

A jaką wartość tego bloku ustawiłeś alex ?

Select 46 (Comfort System)

Adaptation -> Function 10

-> Channel 61 (Variants Reduction)

0 - w/o light package / four door control modules (PR-QQ0/4R4)

1 - w/o light package / mech. window regulators rear (PR-QQ0/4R5)

2 - with light package / four door control modules (PR-QQ1/4R4)

3 - with light package / mech. window regulators rear (PR-QQ1/4R5)

Zgodnie z tym jeżeli masz elektryczne szyby z tyłu to powinno być 2, jeśli nie to 3.

mam vaga 311 i nie widzi bloku 61 lub w moim module brak tej opcji :mysli:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

odświeżę trochę temat.. pakiet oświetlenia miałem juz przy zakupie auta z tym że zdarzyła mi się nie ciekawa sytuacja opisana w http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_wielke_problemy_z_elektryka-t97950.0.html tym wątku i wszystko wróciło do normy poza.. lampką podświetlająca przednie stopy.. co może być przyczyną ze lampka ta nie świeci ? do komputera woda się nie dostała ale było trochę wilgotno w okolicach tej lampki..[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:07_________________________________________________kto mi podpowie gdzie szukać przyczyny :(

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Mam, wydaje mi sie znacznie prostrze pytanie, od tych przeczytanych powyżej. Mianowicie zamykam auto z pilota (wszystko podomykane) i nie gaśnie wewnetrzne oswietlenie (które sie zapala, przy otwarciu dzwi), które oczywiście jest na pozycji "zero" - czyli automat. W druga stronę tj wsiadam-zamykam- odpalam wóz - wszystko ok! Jak temu zaradzic? Chwilowo obie podsufitki wygaszone na pozycji "-1"

Opublikowano

Mam, wydaje mi sie znacznie prostrze pytanie, od tych przeczytanych powyżej. Mianowicie zamykam auto z pilota (wszystko podomykane) i nie gaśnie wewnetrzne oswietlenie (które sie zapala, przy otwarciu dzwi), które oczywiście jest na pozycji "zero" - czyli automat. W druga stronę tj wsiadam-zamykam- odpalam wóz - wszystko ok! Jak temu zaradzic? Chwilowo obie podsufitki wygaszone na pozycji "-1"

pozycja "-1" ? jak klawisz jest "na płasko" to jest automat (światło powinno gasnąć po kilku sekundach od zamknięcia drzwi), jak masz na "0" to jest wyłączone

Opublikowano

Jak miałem na płasko - czyli automat, to nie chciało gasnąc po kilku sekundach, takze chcwilowo mam na 0,aby nie swieciło i nie pobierało z aku. Jak może byc przyczyna, tego, ze na płasko, a automatycznie nie gaśnie? (wszystkie drzwi i klapa domkniete)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.