Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też jestem za zimą barwą dlatego wymieniłem co się dało na led, tj oprócz postojówek nie mam już konwencjonalnych żarówek. A to fotka oświetlenia nóg z tyłu, każdy ma inny gust i nie ma się co spierać co lepsze.

97d189b40382b08dm.jpg

dokladnie jeden lubi biale drugi czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale tu chyba nie chodzi o kolory waszych nełonów tylko jak podąłczyć lampki !!!!!!!!!!!!!!!!

gdzie sie wpiac itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę za bardzo się wtrącać :gwizdanie: ( czytam temat bo jestem napalony na oświetlenie dołu ) ale Kolega Boberek ma racje :good: Koledzy ....

Pozdro Pixi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm podłaczyłem pod nogi lampki :)

i powiem ze nei jest to takie proste jak sie wydaje :P

jak ktos nie ma schamtu modułu komfortu to jest problem :)

wszystko sterowane jest CANem i samymi masami :)

najprościej najszybciej

kabel lutujemy do mocowania żarówki w podsufitce nie podłączamy sie pod żaden z kabli od lampki bo to nic nie da ;)

potem ciągniemy kabel na dół rozkrecamy schowek i obudowe pod kierownicą

przeciągamy kable wpinamy wsówki w odpowiednio przygotowanym kabelki podłączamy lampki i składamy do kupy :P i ma działać :P

ale jak włączymy lampke tez zapalają sie lampki pod nogami

i zapalaja sie obie jak otworzymy obiojetnie które drzwi a nie na zmiane :)

ale ogółnie jest git

roboty jest na 30 min no moze 40 min jak nie bedziemy kombinowąc gdzie by to tu podłaczyc :P

pozdro miłego rezania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie lampki pomontowane tylko podłączyć. Też mnie korciłoby zrobić z podsufitki, ale jestem za tym by było ori.

jutro spróbuje powalczyć z tematem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to oświetlenie trzeba jakoś kodować w module komfortu albo coś z tych rzeczy?

U mnie miałem z przodu wiązki do podpięcia lampek, ale jak podpiąłem to nie świecą...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm do mocowania? tj do masy ? a skąd bierzemy + ?? Z aku? a sterowane jest masą ?? Dobrze było by to wyjaśnić ludziom którzy w ten sposób będą rezać oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , wracajac do tematu tych nieszczesnych lampek , ktory sam napoczelem i trudno bylo sie czegos dowiedziec tak wiec zrobilem juz to wczesniej dokladnie jak kolega "boberek" napisal , podpiolem sie do oswietlenia w podsufitce. Proba podlaczenia sie pod wtyczke od lampki zakonczyla sie kilkukrotnie zwarciem i wywaleniem bezpiecznika albo czasami mruganiem kontrolek na zegarach :confused4:

Plus i minus ( prad i mase) znalazlem bez problemu w lampce w podsufitce a mianowicie podpiolem sie pod sciezki przewodzace od zarowek , sa tam dwa kolory jezeli moge tak to ujac a mianowicie posrebrzane i zlote , teraz nie pamietam ktora sciezka to plus a ktora minus.

Odpowiednio zarobione koncowki kabli przylutowalem do wspomnianych sciezek przewodzacych i jest git.

Zadnych zwarc itp. zgadza sie ze po zapaleniu oswietlenia zapalaja sie tez lampki na nogi z obu stron i tak samo po otwarciu dzwi ale najwazniejsze ze siweca i jest elegancko , jak fabryka zapomniala podlaczyc seryjnie to samemu trzeba cos wyrezac :naughty:

Zycze udanej zabawy w dlubanku oswietlenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , wracajac do tematu tych nieszczesnych lampek , ktory sam napoczelem i trudno bylo sie czegos dowiedziec tak wiec zrobilem juz to wczesniej dokladnie jak kolega "boberek" napisal , podpiolem sie do oswietlenia w podsufitce. Proba podlaczenia sie pod wtyczke od lampki zakonczyla sie kilkukrotnie zwarciem i wywaleniem bezpiecznika albo czasami mruganiem kontrolek na zegarach :confused4:

Plus i minus ( prad i mase) znalazlem bez problemu w lampce w podsufitce a mianowicie podpiolem sie pod sciezki przewodzace od zarowek , sa tam dwa kolory jezeli moge tak to ujac a mianowicie posrebrzane i zlote , teraz nie pamietam ktora sciezka to plus a ktora minus.

Odpowiednio zarobione koncowki kabli przylutowalem do wspomnianych sciezek przewodzacych i jest git.

Zadnych zwarc itp. zgadza sie ze po zapaleniu oswietlenia zapalaja sie tez lampki na nogi z obu stron i tak samo po otwarciu dzwi ale najwazniejsze ze siweca i jest elegancko , jak fabryka zapomniala podlaczyc seryjnie to samemu trzeba cos wyrezac :naughty:

Zycze udanej zabawy w dlubanku oswietlenia

:kox: :kox: no dokładnie zobaczymy co kolega powie poniżej

u mnie lampki pomontowane tylko podłączyć. Też mnie korciłoby zrobić z podsufitki, ale jestem za tym by było ori.

jutro spróbuje powalczyć z tematem :rolleyes:

trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze co prawda nie latam a4 bo musze sprzedac poprzednie ale tez juz mam w planach takie mody podswietlenie pod nogi ;d musze przyznac ze to białe wygląda idealnie ;d tez wole biały zimny kolor.. a te niebieskie lub inne swiateczne kolory nie pasują mi jakoś do takiego auta..

mam jedno pytanie od tematu, gdzies mi sie odbiło o oczyc cos ze " zapalają sie wszystkie podswietlenia naraz" i tu pytanie: czy jest mozliwośc zeby po otworzeniu prawych przednich drzwi zapalało sie tylko jedno podswietlenie na nogi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w nawiazaniu do Twojego pytania "spiidy" to tak jest to prawda ze po otwarciu prawych dzwi powinna sie zapalic prawa strona ale to tylko w ori montazu fabrycznym a ten sposob co ja podlaczylem i opisal rowniez "boberek" to swieca sie ale obie strony.

No chyba ze wiesz jak i gdzie sie podlaczyc jak fabryka nakazala to bedzie oki.

Zycze powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale tu chyba nie chodzi o kolory waszych nełonów tylko jak podąłczyć lampki !!!!!!!!!!!!!!!!

gdzie sie wpiac itp

no dokładnie boberek, chodzilo mi o to gdzie sie wpiac, ale widze ze temat sie rozwinal i nie zostalem sam z tym rezaniem:) w przyszlym tygodniu bede sie za to bral. Ja jednak troche poszukam gdzie sie z tym wpiac bo cos mi sie wydaje ze szkopki zrobily standardowa instalacje dla wszystkich wersji tylko nie dolozyli lampek za 35 PLN;)Dam znac jak juz bede po krzyku:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z przodu kable. (napewno po stronei pasażera, u kierowcy nie wiem), podpiąłem lampke ale nie działa... :confused4: :confused4: :confused4: Trzeba cos VAGować lub coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z przodu kable. (napewno po stronei pasażera, u kierowcy nie wiem), podpiąłem lampke ale nie działa... :confused4: :confused4: :confused4: Trzeba cos VAGować lub coś podobnego?

ty no jak VAGować lampke bez przesady moze żarówka jest spalona :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem nową w ASO. Może źle się wyraziłem. Nie VAGować ale może trzeba ustawić cos w module komfortu żeby dał prąd... No bo czemu to nie działa... Już na dwóch lampkach próbowałem... :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo moze ta niby kostka nie ma prądu

?? moze wsadz bezpiecznik w puszke

bezbiecznik Nr2

5 amper

napewno nic sie nie ustawia a tym bardziej VAGiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... zaraz sprawdze ten bezpiecznik... thx

:slina: no i co Kolego z tym bezpiecznikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... zaraz sprawdze ten bezpiecznik... thx

:slina: no i co Kolego z tym bezpiecznikiem ?

wszyscy czekamy z niecierpliwoscia na rozstrzygniecie co z tym bezpiecznikiem...? ;) ale cos czuje ze to bedzie wlasnie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...