Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

no czyli trzeba coś VAGiem przestawiać... a ze mnie się śmialiście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką wartość tego bloku ustawiłeś alex ?

Select 46 (Comfort System)

Adaptation -> Function 10

-> Channel 61 (Variants Reduction)

0 - w/o light package / four door control modules (PR-QQ0/4R4)

1 - w/o light package / mech. window regulators rear (PR-QQ0/4R5)

2 - with light package / four door control modules (PR-QQ1/4R4)

3 - with light package / mech. window regulators rear (PR-QQ1/4R5)

Zgodnie z tym jeżeli masz elektryczne szyby z tyłu to powinno być 2, jeśli nie to 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką wartość tego bloku ustawiłeś alex ?

Select 46 (Comfort System)

Adaptation -> Function 10

-> Channel 61 (Variants Reduction)

0 - w/o light package / four door control modules (PR-QQ0/4R4)

1 - w/o light package / mech. window regulators rear (PR-QQ0/4R5)

2 - with light package / four door control modules (PR-QQ1/4R4)

3 - with light package / mech. window regulators rear (PR-QQ1/4R5)

Zgodnie z tym jeżeli masz elektryczne szyby z tyłu to powinno być 2, jeśli nie to 3.

mam vaga 311 i nie widzi bloku 61 lub w moim module brak tej opcji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odświeżę trochę temat.. pakiet oświetlenia miałem juz przy zakupie auta z tym że zdarzyła mi się nie ciekawa sytuacja opisana w http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_wielke_problemy_z_elektryka-t97950.0.html tym wątku i wszystko wróciło do normy poza.. lampką podświetlająca przednie stopy.. co może być przyczyną ze lampka ta nie świeci ? do komputera woda się nie dostała ale było trochę wilgotno w okolicach tej lampki..[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 21:07_________________________________________________kto mi podpowie gdzie szukać przyczyny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, wydaje mi sie znacznie prostrze pytanie, od tych przeczytanych powyżej. Mianowicie zamykam auto z pilota (wszystko podomykane) i nie gaśnie wewnetrzne oswietlenie (które sie zapala, przy otwarciu dzwi), które oczywiście jest na pozycji "zero" - czyli automat. W druga stronę tj wsiadam-zamykam- odpalam wóz - wszystko ok! Jak temu zaradzic? Chwilowo obie podsufitki wygaszone na pozycji "-1"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, wydaje mi sie znacznie prostrze pytanie, od tych przeczytanych powyżej. Mianowicie zamykam auto z pilota (wszystko podomykane) i nie gaśnie wewnetrzne oswietlenie (które sie zapala, przy otwarciu dzwi), które oczywiście jest na pozycji "zero" - czyli automat. W druga stronę tj wsiadam-zamykam- odpalam wóz - wszystko ok! Jak temu zaradzic? Chwilowo obie podsufitki wygaszone na pozycji "-1"

pozycja "-1" ? jak klawisz jest "na płasko" to jest automat (światło powinno gasnąć po kilku sekundach od zamknięcia drzwi), jak masz na "0" to jest wyłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem na płasko - czyli automat, to nie chciało gasnąc po kilku sekundach, takze chcwilowo mam na 0,aby nie swieciło i nie pobierało z aku. Jak może byc przyczyna, tego, ze na płasko, a automatycznie nie gaśnie? (wszystkie drzwi i klapa domkniete)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...