Skocz do zawartości
IGNOROWANY

215/50r17 Nokian WR A3 świetna cena


mariuszolek

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co prawda zima się kończy, ale za tą cenę ja się skusiłem, czeka mnie jeszcze wyjazd w góry. Poczytałem sporo, świetne kapcie.

373zł za sztukę indeks 95V XL. Wysyłka gratis

polskihurtopon.pl

Nie, nie jestem ich agentem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten sklep to jakaś krzywa akcja. Zero opinii, ledwo co powstał a na stronie podane, że 12 lat na polskim rynku. Konto na allegro zawieszone - http://allegro.pl/show_user.php?uid=37470890

Brak płatności za pobraniem...

Nazwa firmy: 3 AT Polska

Data wpisu do rejestru przedsiebiorców:2013-01-03

Po wpisaniu w googlu: Usługi informatyczne, Warszawa

Ewenutalnie w Tychach, czyli to co bardziej pasuje i zgadza się NIP i REGON podany na stronie sklepu:

http://www.krs-online.com.pl/3-at-polska-krs-1297774.html

Data rozpoczęcia działalności:2014-05-26

A na stronie:

Firma 3 AT Polska, która jest właścicielem platformy internetowej polskihurtopon.pl, działa na rynku ogólnopolskim już od kilkunastu lat.

Jak dla mnie, to śmierdzi wałkiem na kilometr, no ale może jestem jakiś wrażliwy. Czekam na relację, bo może przepłaciłem w styczniu za takie same nokiany i za goodyear eagle kupując w normalnych sklepach. Życzę powodzenia i oby moje zdanie było mylne. :)

Edytowane przez poczekaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kupiłem tam jakiś tydzień temu Vredesteiny Ultrac Cento. Zapłaciłem i czekam, ale czas oczekiwania u nich może być długi. Dopóki nie dostanę Vredków oczywiście nie wpłacam za Nokiany. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jestem dobrej myśli ;)


Cóż, kupiłem tam jakiś tydzień temu Vredesteiny Ultrac Cento. Zapłaciłem i czekam, ale czas oczekiwania u nich może być długi. Dopóki nie dostanę Vredków oczywiście nie wpłacam za Nokiany. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jestem dobrej myśli ;)

Zadzwoniłem dzisiaj na infolinię i po tej czynności dostałem na maila numery dwóch listów przewozowych do sprawdzenia na niemieckiej stronie DPD. Są w drodze od 24.02. Dam znać jak przyjdą

Opony dzisiaj przyszły. Ultrac Cento jak Bóg przykazał. Dot 0215 (wow). Faktura na mailu. Okres oczekiwanie 13 dni kalendarzowych. Dzisiaj wpłacam na nokiany :)

Edytowane przez mariuszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, wobec tego niepotrzebnie miałem obawy. Gratuluję zakupu. Z nokianów na pewno będziesz zadowolony, chociaż patrząc na czas oczekiwania nie wiem czy opłaci się je naciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, wobec tego niepotrzebnie miałem obawy. Gratuluję zakupu. Z nokianów na pewno będziesz zadowolony, chociaż patrząc na czas oczekiwania nie wiem czy opłaci się je naciągać.

Jadę jeszcze w alpy 20.03. więc muszę je naciągnąć ;) Mam nadzieję że zdążą dosłać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sprawa dostawy Nokianów? Dotarły? Kuszą mnie ceny ale trochę dziwny sklep ze nie wysyła za pobraniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak sprawa dostawy Nokianów? Dotarły? Kuszą mnie ceny ale trochę dziwny sklep ze nie wysyła za pobraniem...

Nie dotarły... W poniedziałek przelałem kasę, dopiero dzisiaj zamówienie zmieniło status na "opłacone". Podobno od tej chwili liczą sobie 7 dni :kwasny: Coś za coś... Na liście przewozowym jako nadawca Vredesteinów figuruje Delticom AG, c/o Artur Deutschmann. Delticom AG to duża firma niemiecka, widocznie pan Deutschmann ma tu jakąś filię...

Edytowane przez mariuszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie filia. W Polsce jest mnóstwo tych sklepów internetowych z oponami - wyrosły jak grzyby po deszczu. W wielu przypadkach to są tylko pośrednicy, bez własnych magazynów lub z symbolicznymi magazynami, dlatego wtedy nadawcą może być zagraniczny podmiot. Może się okazać, że nokiany dostaniesz od kogoś zupełnie innego niż Verdki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nokiany też dotarły. Dot 2014. Wszystko zgodnie z tym jak miało wyglądać. Polecam zatem stronkę z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko komu odsyłasz oponę jak trzeba będzie odesłać na gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko komu odsyłasz oponę jak trzeba będzie odesłać na gwarancji

Nie wnikałem, ale to chyba dlatego że odkąd żyję nie słyszałem żeby ktoś reklamował oponę. Ale krótko żyję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...