Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprężyny H&R czy Eibach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam założone u siebie od 1 roku sprężyny obniżające eibach ale średnio jestem zadowolony z obniżenia tzn tył usiadł elegancko ale na przodzie jest spora luka miedzy kołem a błotnikiem dlatego interesują mnie sprężyny H&R -35 mm widziałem na foto wyglada dużo lepiej ale jak z komfortem czytałem ze H&R sa dużo twardsze jak wasze doświadczenia ?

Opublikowano

Niby są twardsze ale jak dla mnie lepszy balans na koleinach fakt troszkę jest to odczuwalne ale myśle że będziesz zadowolony . Polecam ogólnie

Opublikowano

dają radę

jak masz zbyt duży prześwit, to działaj

Opublikowano

Mam komplet sprężyn H&R z mojej starej A4 jak byś potrzebował to ci mogę puścić za dobrą cene

Opublikowano
  • Autor

Najpierw czekam na opis wrażeń czy nie beton ;)

Opublikowano

Wklej fote jak siedzi eibach u ciebie

Opublikowano

no wlasnie - mozesz zdjecie wrzucic ?

Opublikowano
  • Autor

teraz nie mam jak ale mierzyłem to na zimowych 17 nastkach przód mam 67 cm a tył 65 cm od ziemi do błotnika

teraz nie mam jak ale mierzyłem to na zimowych 17 nastkach przód mam 67 cm a tył 65 cm od ziemi do błotnika

a idę w 20 cali wiosna
Opublikowano

Ja miałem 64.5 na H&R

Opublikowano
  • Autor

Równo miałeś ?? Nie za nisko da rade jezdzic zeby wszędzie nie obcierać ? Jakie odczucia z twardościa ?

Opublikowano

Może to złe miejsce na taką informacje ale chętnie kupie jakieś sprężyny albo całe zawieszenie które obniży A4 2.0TDI Avant o ok 20 do 35mm, jakby ktoś miał proszę o info.

Opublikowano

Równo miałeś ?? Nie za nisko da rade jezdzic zeby wszędzie nie obcierać ? Jakie odczucia z twardościa ?

Fajnie równo było. U mnie komfort był lepszy niż u kumpla na 1BE

Opublikowano
  • Autor

Ok to ryzykuje i kupuje bo na tym eibachu ten przód lipa wielka

Pojawił sie pewien problem sprzedawca zwrócił mi uwagę ze te sprężyny -35mm sa dedykowane do samochodów z obciążeniem osi przedniej od 1101 kg a sprawdziłem na swojej tabliczce ze mam obiciazenie osi przedniej 1080 kg

I nie wiem co teraz robic bo zapewni równo nie usiądzie co sądzicie ???????

Opublikowano

Ja mam dedykowane do 3.0 tdi avant. A że mam sedana i 2.0 tfsi to siedziało równo tylko troszkę wyżej. Jak chcesz to ci mogę sprzedać te sprężyny bo mi leżą.

Opublikowano

Ja mam dedykowane do 3.0 tdi avant. A że mam sedana i 2.0 tfsi to siedziało równo tylko troszkę wyżej. Jak chcesz to ci mogę sprzedać te sprężyny bo mi leżą.

To co teraz masz założone ?

Opublikowano

Teraz założony jest GWINT BILSTEIN B16

Opublikowano
  • Autor

A jak jazda na gwincie ? Tez o tym myślałem tylko ze cena juz wysoka

Opublikowano

Tutaj jest już twardo bardzo przynajmniej tak jest teraz ustawiony.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie i znowu d*pa sprężyny H&R założone -35mm

Dedykowane do 6-cylindrów a u mnie 4 cylindry

I sprawa wyglada tak tylk idealnie 65.7 cm a przód 68 cm :/

Opublikowano

To normalne, że stoi wyżej skoro masz do 6-cyl...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.