Skocz do zawartości
IGNOROWANY

male kapanie wody na rolete z tylu kombi a4 b6


pawel28827

Rekomendowane odpowiedzi

czy miał ktoś podobny problem bo ja nie wiem czy uszczelka czasem LEKKO mi puszcza wode chodz wygląda na cala i ladnie zdrowo czasem po deszczach zobaczę na rolecie dwie krople wody razy wypatrzyłem ze robi się to miedzy plastikowym obiciem klapy bagażnika przy szybie a słupkiem nie wiem o co chodzi czy kto kolwiek miał jaki kolwiek przeciek z tyly w kobmi a4 b6 jak tak to proszę napiszcie z jakich przyczyn i może jakie powody mogą tego być dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj. Wyjmij lampkę w podsufitce bagażnika i dokręć tego durnego rekina znaczy antenę.Przy okazji wylej wodę z lampki i spryskaj jakimś kontaktem bo UJ ja strzeli.[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego spruboje ale wydajemi się zeto nieto bo lamka jest na srodku a woda mi kapnie przy słupku tylny i słupku klapy bagażnika z boku kurde nie wiemjak to opisac i leci mi z tamtych rejownow wypatrzyłem jak by woda lecia po słupku klapy chodzi mi o wewnętrzne opicie wokół szyby.

A i czy może to być przyczyna bo wymieniałem rok temu zamek klapy może to jest wina może powinno dociagac bardziej klape chodz wyglda ze jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest woda czy może płyn od spryskiwaczy? Jeśli płyn to sprawdź połączenie wężyka w prawym górnym rogu. U mnie tam przeciekało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy szyba jest ori.

Może wklejana i jest przeciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie wsumie plyn mi nie pryska na tylna szybe może to jest to ale mam jeszcze inne opcje szyba bo widze ze była wymieniana i ogladalem dziś taka sam audike kolegi z robory i wydaje mi się ze może to być ustawienie klapy jest ruznica nie tyle co w szczelinach ale jak by prawa strona klapy i szyby była glebiej schowana jak z lewej strony opcji mam do sprawdzenia no i latem zamek wymieniałem może t tez ma związek może to będzie ustawienieklapy bo dzieje mi się to z lewej i prawej strony w tych samych miejscach plyn do spryskiwaczy raczej nie ale musze sprawdzić .

Jak macie pomysły podsuwajcie dzięki z góry a no i mam nadzieje ze wmiare pisze ze zrozumieniem o co mi chodzi latwiej pokazac jak opisac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szyba była mieniana to na bank masz przeciek.

Mam to samo.

Na rolecie po deszczu kałuża.


ruznica

Jak już to "różnica"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle ze szyba no i jeszcze ta klapa wydaje mi się ze można ja podregulować u kolegi na alcie lezy trochę inaczej niby u mnie nic wszystko ok ale jak porownalem z jego altem jest malutka ruznica dzięki kolego będę musial zacząć od tej szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...