Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego ja życze Ci z całego serca żeby było 5,4 sek i mam nadzieje że pomimo nie ciekawych opinii że 4,2 V8 nie trzyma mocy to jednak okaże się że masz w swojej S4 moc która zadowala i nie będzie to 250KM a ponad 300KM naprawde chce i mam nadzieje że tak będzie :good::)

Sam jestem w stanie nawet zapłacić za to żebyś mnie przewiózł swoją S4 bo nie miałem okazji jeździć w białych Recaro :naughty: także mam nadzieje że moja proźba zostanie pozytywnie przez Ciebie rozpatrzona :wink4::cool1:

Opublikowano

To ci sie malik zakup zwroci jak rozkrecisz biznes! :)

Gorzej jak sie ktos ze szczescia zesra na biale recaro ;)

Trzeba bylo udezac w brazowa skore :P

Opublikowano

malika eska będzie miała 7,5 ale do 200 :) po kompresorze :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

malika eska będzie miała 7,5 ale do 200 :) po kompresorze :gwizdanie: :kox:

Na gazie :kox:

Opublikowano

Gaz ma wyzsza liczbe oktanowa.... niezbedny musik!

Opublikowano

To ja już nie wiem czy Mailk zakłada ten kompresor czy nie :gwizdanie: oczywiście ja namawiam na kompresor i na mody motorowni :kox:

A potem zrobimy wyścigi

Poziu A4 1.8 T Q vs S4 Mailka :kox::naughty:

Adamooo A4 1.9 TDI vs S4 Mailka :kox::naughty:

Opublikowano

A potem systemem pucharowym Malik objedzie sam siebie :)

Opublikowano

Adamooo A4 1.9 TDI vs S4 Mailka :kox: :naughty

Adamoo nawet nie będzie musiał 4 biegu wrzucać :kox::naughty:

Opublikowano

Poziu ja z chęcią zrobiłbym taki ewent jak Malik już będzie miał Ese :naughty:

Opublikowano

Adamooo A4 1.9 TDI vs S4 Mailka :kox: :naughty

Adamoo nawet nie będzie musiał 4 biegu wrzucać :kox::naughty:

ese wciągam ruszająć z 5 biegu..kończąc na wsteku :kox:

Opublikowano

Tak na marginesie to jeszcze furki nie ma u nas w PL a już temat ma 9 stron :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

Jak dopłynie będzie już ze dwadzieścia stron :)

Opublikowano

a juz chociaz wyplynela??:D

Opublikowano

a juz chociaz wyplynela??:D

tak wyłowili ją po roku stania na dnie oceanu ;( :naughty:

Opublikowano

heheh.... zostawcie titanica:D

Opublikowano

Hehehe ale już luzujemy z tymi żartami :decayed: . Tak na poważnie to wiem co to znaczy kupić fure w USA czekanie dobija a nie raz są poślizgi czasowe...mam nadzieje że koledze Malikowi przypłynie samochodzik w terminie :naughty: .

Tak na marginesie to Malik mówiłeś że do 10 grudnia Eska powinna być u Ciebie pod chatką :naughty: ale looknełem sobie w kalendarz i 10 grudnia to środa więc może chłopaki się wyrobią na 9 grudnia ( wtorek) i od razu prosto z transportu byś na spota śmigną :naughty::kox: :kox: co Ty na taki plan? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

i od razu prosto z transportu byś na spota śmigną :naughty::kox: :kox: co Ty na taki plan?

Heh, jasne, na amerykańskich blachach :)

Opublikowano

i od razu prosto z transportu byś na spota śmigną :naughty::kox: :kox: co Ty na taki plan?

Heh, jasne, na amerykańskich blachach :)

Podobno kobiety na to lecą :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Heh, jasne, na amerykańskich blachach :)

Podobno kobiety na to lecą :decayed:

Skoro tak mówisz to nie omieszkam sprawdzić :)

Opublikowano

gratulacje 344KM :naughty: :naughty: :naughty: ile ma Nm ?? :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.