Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Uszkodzony mechanizm klamki schowa ???


jogi1978

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem FAQ i nie ma tam konkretnej odpowiedzi w jaki sposób otworzyć schowek tylko jak go można wyciągnąć kiedy jest już otwarty. :confused4:

problem w tym że nie mogę go tworzyć .Dziś rano chciałem otworzyć schowek ,pociągałem za Klamkę schowka, usłyszałem mały trzask jakby coś odpadło od mechanizmu otwierającego schowek.Klamka teraz chodzi luźno

.próba otwarciem kluczykiem nic nie daje ,a więc ;(.może jakiś sposób macie na otwarcie bezinwazyjne schowka??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdjac boczek od deski rozdzielczej i tam sa zapadki. Powinno pomoc jezeli dobrze zrozumialem problem. Jest to oczywiscie rozwianie jednorazowe - czyli dzieki temu bedziesz mogl odkrecic schowek. Poza tym bylo juz na frum ale nie w faq. Poszukaj bo chyba nawet byly jakies fotki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok schowek otwarty zgodnie z opisem twoim ,zapadki pod pokrywą boczną kokpitu.

Pytanie teraz jak se dostać do samego mechanizmu samej klamki ,który jest schowany w zabudowie klapy schowka . nie widzę żadnych śrub. czy osłona jest na zaczaki??

Jest mała śrubka pod klameczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klamkę łatwo zdejmiesz. Jak odchylisz klamkę to widać zatrzask. małym śrubokrętem go pchnij i klamka powinna już wyskoczyć. A ten trzask to złamałeś bolec który przesuwa zapadki. Dokładnie tak jak ty załatwiłem klamkę

http://picasaweb.google.pl/lh/photo/p2M0VsGC-L-JlBIPYwlaQg?feat=directlink

na czerwono bolec który złamałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...