Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kupilem A4 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem A4 B6 Avant.

Pierwszy właścicel, auto z polskiego salonu, przebieg 170k, pierwsza rej. grudzien 2003. Motor to 1.9 AVF. Zrobiłem przegląd przed zakupem, z którego wynika:

- Wahacze przód (te najbardziej z dołu) w zasadzie jeszcze nie do wymiany ale trzeba będzie zajrzeć.

- Jest też plamka ropy na baku z dołu; możliwe że uszczelka pompy paliwa, ale chyba jest też opcja, że przy nalaniu do pełna odpowietrzeniem wypłuło? Sprawdzę to.

- Sprężarka bardzo delikatnie spocona, nic co wymagało by interwencji.

- Rdza na tylnych drzwiach (i bez przeglądu widać..).

Wyposarzenie nienadzwyczajne. Ksenony, jasny środek (całkiem przytulnie), zawias 1BA niestesty. Dodam później szczegółowo.

W środku - oprócz deski obok włącznika świateł - super stan.

Z zewnątrz auto bardzo ładne. Małe ognisko rdzy na tylnych drzwiach na dole - było robione, ale nie za dobrze jak widać. Wziąłem od sprzedawcy na nowe drzwi i lakierowanie (standardowa akcja - "zaszedł" przy skręcie a, że akurat był słup..). Poza tym lakierowane były prawe tylne drzwi i błotnik. Reszta jak z fabryki. Podwozie super (oprócz tych wahaczy).

Wrażenia z jazdy całkiem fajne. Skrzynia super, może przydało by się +40km - pomyślę o tym.

W planach najpierw audio, potem może coś jeszcze (wirus?). Może felgi - tylko z tym zawiasem, przy 17 lub 18 calach, trzeba by zmieniać sprężyny?

Narazie poglądowe foto (auto na zimówkach 16', są jeszcze letnie 15' OEM Audi).

2015%5C03%5C06%5Cbikepics-2728934-full.j

Generalnie super stan biorąc pod uwagę rocznik i przebieg (mały, więc stąd też pewnie stan). Auto niezniszczone i serwisowane. Zamierzam trochę nim polatać.

Edytowane przez oskaaa

Opublikowano

Wygląda całkiem spoko dobra baza do dalszych modów...sprężyn nie musisz wkłądać jak masz 1 BA wrzucisz większe koło i będzie git :wink:

Gratulacje ładnego autka :D

Do 1BA max 17" przy 18" będzie koza.

Także od 18" proponuje wrzucić 1BE (-20 + komfortowe amory), 1BV(-20 + sztywniejsze amory) lub H&R,

Pozdrawiam!

Opublikowano

auto ze zdjęcia na bank nie jest na zawiasie 1BA.

prędzej 1BE/1BV lub coś zmodzone.zdejmij koło i oblukaj co tam masz :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.