Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaki stozek do v6 kompresor..?


quattro82

Rekomendowane odpowiedzi

witam, niedawno wszedlem w posiadanie B5 2,8 v6 z kompresorem, zaczalem sukcesywnie wymieniac wszystkie podzespoły (swiece,kable,filtry itp) poniewaz autko stalo gruubo 3 miechy!!!mam pytanko zwiazne z filtrem stozkowym.jaki najlepiej zalozyc do tego rodzaju rozwiazania?????nie moglem sie nigdzie doczytac konkretnej odpowiedzi wiec pomyslałem o WAS fachowcy:)) a tak przy okazji macie w lubelskim jakiegos fachowca od kompresorów, cp by mi sprawdził cisnienie i ewentualnie doradził czy nalezy juz go regenerowac??z góry dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stożek to nie najlepsze rozwiązanie.. jak koniecznie musisz mieć to jakiś gąbkowy ITG etc.

Pokaż i opisz auto.. wrzuć jakiś wykres, filmik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stożek, gąbka...bez większej różnicy, ważne abyś odizolował go od komory silnika i dostarczył dopływ świeżego powietrza, bo jak z pod komory to gorące będzie zasysało i mocy mnij będzie.

jak coś to mam do sprzedania stożek simota z przebiegiem 500km za 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, niedawno wszedlem w posiadanie B5 2,8 v6 z kompresorem, zaczalem sukcesywnie wymieniac wszystkie podzespoły (swiece,kable,filtry itp) poniewaz autko stalo gruubo 3 miechy!!!mam pytanko zwiazne z filtrem stozkowym.jaki najlepiej zalozyc do tego rodzaju rozwiazania?????nie moglem sie nigdzie doczytac konkretnej odpowiedzi wiec pomyslałem o WAS fachowcy:)) a tak przy okazji macie w lubelskim jakiegos fachowca od kompresorów, cp by mi sprawdził cisnienie i ewentualnie doradził czy nalezy juz go regenerowac??z góry dzieki ;)

Możesz powiedzieć co to za kompresor? Ciekawa sprawa, słyszałem że jest to cholernie drogie w zakupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresor jest raczej tanszy nic turbo i mniej kombinacjii. Kolega do e60 kupil kompresor z mercedesa za 400zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...