Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ARM]obroty co z tym zrobic


dj godzilla

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie i mam problem z którym nie wiem co juz zrobic mój samochód po odpaleniu jak jest zimny chodzi super gdy jednak sie nagrzeje to podczas odpalania skacze na obrotach sobie czyli spada do 800 lub 700 obrotów tak z 2 razy i normuje sie na 1000 tylko robi tak podczas odpalania podczas jazdy jest juz ok czysiłem przepływomiesz kupiułem nowa przepustnice podłaczałem pod komputer nie ma żadnych błedów wszysko niby ok adaptacje tez robiłem przepustnicy co dalej gdzie szukac powiedziano mize moze to byc sonda lambda prosze o opinie czy moze jakies lewe powietrze i gdzie to szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poprzednim autem miałem podobny problem,po adaptacji przepustnicy.problem ustąpił po przejechaniu około550 km, spec mnie o tym poinformował(zimny),ale ponoć nie chodziło o liczbę przejechanych km.tylko o liczbę uruchomień autka

pzdr.

...z tym bym sie zgodzil-auto potrzebuje zebrac nowych danych,ale zbiera je troszke szybciej niz 500km-mysle,ze do okolo 50km powinno sie wszystko wyrownac,jesli nie ma bledow,to juz pozostaja logi i moze one cos wiecej powiedza-co mozna bylo zrobic-zrobione

...rozrzad przesuniety-byloby zle caly czas,a niue raz dobrze,a raz zle

...niedomaganie sondy tez byloby pokazane,jako blad...

...a moze nowa przepustnica jest jakas walnieta ,skoro tylko na wolnych sie tak dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...