Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Prośba o pomoc!


szafir1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zrobiłem dziś logi i wszystko okazało się ok oprócz tego

min22430.jpg

po pierwsze w pozycji 4 powinno być 100 próbowalem kilka razy mierzyć z pedałem w podłodze ale ani razu nie wyszło 100:/ drugie to że z pozycji 2 powinna być zbliżona do wartości z pozycji 2 z grupy 003 też tak nie jest, reszta zgodnie z faq o diagnozie przepływomierza jest ok poza tymi dwoma logami, czy to oznaka ze przepływomierz pada??

min22432.jpg

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zrobiłem dziś logi i wszystko okazało się ok oprócz tego

po pierwsze w pozycji 4 powinno być 100 próbowalem kilka razy mierzyć z pedałem w podłodze ale ani razu nie wyszło 100:/ drugie to że z pozycji 2 powinna być zbliżona do wartości z pozycji 2 z grupy 003 też tak nie jest, reszta zgodnie z faq o diagnozie przepływomierza jest ok poza tymi dwoma logami, czy to oznaka ze przepływomierz pada??

chyba to nie są dynamiczne?....

Jeżeli tak to coś żle zrobiłeś :cool1:

Poza tym, zaprezentuj wszystkie logi.... :wink4:

inaczej nic nie widać :no:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak grupa 001

min22450.jpg

grupa 004

min22451.jpg

008

min22452.jpg

011

min22453.jpg

grupa 003 i 010 w poscie wyżej z tym ze w 010 mimo kilku prób zawsze wychodzilo tak samo czyli wskazywalo ze gaz nie jest wcisniety na 100%

zrobilem tylko te logi bo chcialem ocenic przeplywomierz i wyczytalem w faq na tym forum ze te grupy starczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno co powiem to turbo chciałbym miec twoje rozpedza sie jak afn

Może nawet za dobrze :wink4:

Zrób jeszcze 00BS i 013

Pozdrawiam

PS. a nie było błędów w "ENGINE"???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00 BS i 013 to ma być statyczne tak?? jutro zrobie i wstawie

a sprawdzam przeplywke bo mam dziwny objaw a mianowicie latem jak tak postoi 8 godzin na sloncu to po odpaleniu i zanim nagrzeje sie do 90 stopni idzie o wiele lepiej niż normalnie wyraznie czuc turbine po przekroczeniu 2 tys nawet na V biegu, a jak nie stoi na sloncu albo temperatura jest taka jak np teraz tego nie mam caly czas idzie normalnie i szukam skad ten przyrost mocy sie brał jak bylo cieplo i pomyslalem sobie ze to moze przepływka,

co do błedów to żadnych nie było, do turbiny do jak logowalem wyzej opisany przyrost mocy do ladowalo do ok 2100 :D jedyne co wiem to jak go kupowalem od szwaba to mowil ze coś było przy nim dłubane zeby zwiekszyc moc ale co tego juz niewiem,

jak myslicie co moze być powodem wyzej opisanego przyrostu mocy?? dodam jeszcze ze silnik ma przelatane 320 tys ale mysle ze jeszcze dlugo nim polatam

grupa 013

min22501.jpg

grupa 000BS gdzies mi uciekla:/ a do garazu daleko :/ tak ze jesli jest potrzebna do analizy to jutro wstawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

013 jest OK :good:........ aż niemożliwe że autko ma taki przebieg

podejżewam że "helmut" wymienił wtryski :wink4:

daj jeszcze 000BS no i spróbuj zrobić te 010

pozdrawiam

zapomniałem dodać.......zmień filtr powietrza :wink4:, wyczyść lmm,....... zloguj ponownien 003 BS i dynamiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg za maly czy za duży?? kupilem go 1,5 roku temu i miał wtedy 290 tys

filtr powietrza wymieniany jakies 4 miesiace temu, lmm czyszczony tez mniej wiecej w tym czasie, kurde nie mam od kogo podmienic zeby sprawdzic czy wtedy ten przyrost mocy bedzie caly czas, a nowego dla sprawdzenie chyba nie warto kupowac bo jak sie okaze ze tak samo to wyrzuce kase w bloto

logi zrobie i dozuce w weekend bo musze siasc ze znajomym do auta zeby zrobic dynamiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...