Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O fajnie tu :) cos ostatnio szał na białasy :wink:

Gratki i bezawaryjki :)

Opublikowano

ładna jest :kox: kiedy wpadniesz do Bydgoszczy pokazać? :naughty:

Opublikowano

Piękna Gratulacje

Oponki masz z profilem 45 na zimę? To zawieszenie też modzone chyba, co?

Opublikowano

Kolor super :) mody na plus widzę że nawet listwę w kokpit gość dorezał :) bo w ogłoszeniu była jeszcze srebrna.

jaką listwę ?
Opublikowano

gratulacje, strasznie fajny białas. fajnie pomodzony no ale powodzenia w dalszej zabawie :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

ładna jest :kox: kiedy wpadniesz do Bydgoszczy pokazać? :naughty:

wpadnę tylko nie wiem jeszcze kiedy ;) chciałem w poprzednia niedziele ale dużo kolędowania miałem :P

Piękna Gratulacje

Oponki masz z profilem 45 na zimę? To zawieszenie też modzone chyba, co?

Tak 235/45 zima, a zawieszenie mam w kodach 1BE a jakie siedzi to nie wiem ;)

Kolor super :) mody na plus widzę że nawet listwę w kokpit gość dorezał :) bo w ogłoszeniu była jeszcze srebrna.

jaką listwę ?
Chodziło o dekor w kokpicie.
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z chęcią pojechałbym do BT ale u mnie nigdy nie wiadomo jak z robota... Jest telefon i muszę jechać..

3ae948572916b9283dfbbfedc0183051.jpg

Koła letnie juz na aucie :) ori Rotor 19''

Plus nowe opony

289d87e184cf0a67aae1a22328699405.jpg

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano

przelotem ostatnio widziałem Twojego białasa :kox::kox::kox:

Opublikowano

Nie haczy Ci oponami o nadkola przy większych dziurach bo widzę, że bardzo nisko siedzi, a felgi 19", ale niski profil jest.

Opublikowano

Ładna franca z niezłym wypasem! :kox: Gratki!

Opublikowano
  • Autor

przelotem ostatnio widziałem Twojego białasa :kox::kox::kox:

ale chyba swoim autem nie jechales bo zauwazylbym na 100% ;)

Nie haczy Ci oponami o nadkola przy większych dziurach bo widzę, że bardzo nisko siedzi, a felgi 19", ale niski profil jest.

aż tak nisko nie siedzi, ale nic nie obciera

Ładna franca z niezłym wypasem! :kox: Gratki!

dzieki ;)
Opublikowano

Widziałem na parkingu jak stała ;) jak lecialem do BT w czwartek z rana ;)

Opublikowano

Świat mały :)

Ja też jestem GCH :), ale tego pojazdu CTU jeszcze nie widziałem.

Wracając do mojego zapytania to zapewne problematyczne by było zimą, albo na wiejskich terenach.

Opublikowano
  • Autor

Na zimowkach tez nie jest nisko ;) także nie ma tragedii w b7 był problem bo siedziała niżej niż b8 i na progach zwalniających były zgrzyty

Opublikowano

Widziałem wózek w drodze do Koszalina i z Koszalina bodajże w Bladowie . Kozacka fura! Z daleka widac że forumowy wózek :D Noga po hamulcu szybki rzut okiem na ramki i wszystko już jasne ;) Ładna gleba, kominy i kolor. Reszty nie zdążyłem obczaić ale widzę teraz po zdjęciach że jest tłusciutko;) Graty zakupu!

Opublikowano
  • Autor

Dzieki ;) całkiem możliwe ze widziałeś w Bladowie bo czasami tam bywam. Pozdrawiam

Jako ze a6 się sprzedała to dodaje fotkę na pamiątkę

62717b13026525d79cc0e9abd5bdb0dc.jpg

Wysłane z mmi

Opublikowano

Jaka różnica w jeździe? Znajomy ma C6 i chciał kupic B8 nową z salonu i miał okazję zrobić trasę 3000km do Wloch i zrezygnował.

Opublikowano
  • Autor

A6 mega wygodne auto, a A4 jest wygodne ;)

Opublikowano

Ja właśnie przesiadłem się na Mondeo i skok jest bardzo duży. Chciałem kupić BMW F10, albo Audi A6 C7, ale bede się budował więc chcialem zaoszczędzić trochę pieniędzy, Za trzy lata cos kupie :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Podswietlenie klamek + drzwi odpalone:) mała rzecz a cieszy

6f9e2ea1cb9edd623675a76f7d1a17f1.jpg

a6704ab340a167a1a90c18719092bf28.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.