Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odpalanie audi 1,9 - problem, Proszę o pomoc


audithebest

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc gdyż mam problem z odpaleniem swojej audiczki. Poniżej filmik jak zapala:

Nie wiem czy to ma wpływ, ale problem pojawił się jak akumulator miałem słaby i kilka razy odpalałem z innego auta. Po wymianie akumulatora na nowy tak zaczęło się dziać. Wcześniej auto paliło praktycznie od strzała.

Bardzo proszę o opinie i sugestie tym bardziej iż w środe jestem umówiony na serwis a nie chce żeby mi tam coś wcisnęli.

Edytowane przez audithebest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zlogowaniu tez nie wyskakuje nie znaleziono filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo kilka miesięcy temu, też był problem z odpaleniem, a jak już odpalił to zaczynał dymić.Wymieniłem wtedy oringi na pompkach i problem ustał, do tej pory mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłącz przepływke i wtedy odpalaj ? i niech druga osoba obluka zachowanie silnika .. strasznie ciężko ci pali a jak zapali to już lepiej czołki dymią .. masakra ..

Podepnij pod Vaga może coś ci pokaże


Do tego możesz świece oblukac bo jakoś tak ewidentnie nie pali na wszystkie baniaczki równo może masz jeszcze świeczki spalone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czy przy tej temp świece mają znaczenie aż tak duże? ponoć on przy -5 powinien w miare ładnie zapalić nawet przy wszystkich spalonych świecach. Komputer nic nie pokazuje, żadnych błedów. Jeszcze na dodatek komputer w aucie dostaje informacje że zbyt duża temp silnika (komp pokazuje 106 stopni) i po przejchaniu 10 km wentylator chodzi przez 10 min po zgaszeniu silnika, gdzye w tamtym roku latem przy klimie i staniu w korkach nawet sie nie włączał. Czuje że rozwaliłem wszystko słabym akumulatorem i odpalaniem z innego auta. Teraz nie wiem co serwis na to - tam chłopaki lubia popłynąc z grubej rury. Może ma ktoś jeszcze jakieś sugestie to bardzo proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedź... Błędna temperatura. Czujnik do wymiany.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik temperatury do wymiany i sprawdź układ chodzenia ... wczoraj mój awx był rozebrany i się okazało czemu dymi i nie miał dobrego chłodzenia 1 uszczelka 2 zgnieciony wąż od dużego obiegu chłodzenia czyli blokowanie płynu stąd przegrzanie silnika panewki do wymiany plus coś tam jeszcze na dodatek pompa wody wirnik padł gdy dojechała audiola na warsztat cud że w tym miejscu a nie na trasie heh .. pociągnie mnie po kieszeni ale bajka a co do ciebie to przepatrz egr sobie i wymień oringi na pompkach może coś to da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...